Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a szerény srácok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 11:13
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Az attól függ. Mindenkinek más jön be. Nekem például bejön az ha egy srác nem beképzelt, izomagy vagy ilyesmi, de azért néha ki kell álnia magáért. De pl ha ismered a yandere simulatort akkor tudod h abban is szerény a Senpai és mégis többen is belé vannak esve.
2017. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Nekem bejönnek. De azért meg merjen szólani :)
2017. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerény vagy igénytelen? Nem mindegy.

Számomra visszataszító, ha valaki folyton arcoskodik, de ha a tutyimutyiságát fogalmazza szerénységnek, na az sem.

A határozottság, az egészséges önbizalom és a szerénység nem zárja ki egymást.

2017. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Igen. Sztem ők azok a fiúk akik cukik és kedvesek.
2017. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14:

... lehet velük barátkozni, mert megvigasztalnak, csak nehogy szegények azt higgyék lehet bármi esélyük...

2017. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Na igen, a rossz értelemben vett szerény srácoknak két fajtája van kb. a cukik, és az önsajnáltatók. Egyik sem igazán egészséges.

A jó értelemben vett szerény srác magabiztos, de sikerei ellenére sincs elszállva magától, nem gázol át a másikon, és nem telhetetlen, kb. ennyi.

2017. máj. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16


A cuki srác miért nem egészséges?

2017. máj. 1. 13:06
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert a szoba- vagy kölyökkutya és a cica a cuki. Esetleg a tündi-bündi kislányok rózsaszín masnicskája.
2017. máj. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Igen
2017. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Márics Attila ***** válasza:
Nem tudom mit kell itt mindenkinek magyarázni, a szerény egy jó tulajdonság, a jó tulajdonságok mindenkinek bejönnek. Azok akik itt írtak tévképzetekben élnek. A szavaknak definicióik vannak, nem aszerint változnak, hogy néhány 12 éves kislány mit gondol az adott szó alatt.
2017. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!