Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin vagytok valakivel, melyik az a testrész amit először megnéztek a másikon?

Figyelt kérdés
Testrész aminek leginkább ápoltnak kell lennie és "beindít" titeket. (Szem, arc, haj, kéz, láb...stb.)

2017. ápr. 17. 07:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha ulunk: arc, kézfejek, karok.

Ha sétálunk: lábfejek, cipő, lábak, popsi, alak, tartás, mozgáskultúra.

2017. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Ápolt? Nem, ilyesmi nem indít be.

Első az arc, találjak rajta valamit, ami csinos. Nem kell, hogy szép legyen, babaszép, de valami legyen benne.

Legyen normális a teste. Semmi komoly, csak átlagos. Nem baj, ha kicsit duci, vagy ha mondjuk erős a combja, vagy kicsi, esetleg nagy a feneke.

Azután a melle. Nagy előny, ha nagy, nem baj, ha kicsit lóg, de a bimbók ne lefelé nézzenek. Sajnos ezt nem lehet előre tudni, úgyhogy ez már nem ide tartozik.

2017. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Arc az első.

És ha az tetszik rögtön utána a cipő. Nincsen semmilyen fétishem, de egy ápolatlan cipő, neadjisten strandpapucs egy férfin engem nagyon kiábrándít (természetesen akkor ha nem strandon vagyunk)...

2017. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

haj, arc, szem és haladok lefele a cipőig. Ápolt legyen, de ne legyen 2kg máz, haj, arc, és köröm ápoltság. Sugallatos, de nem kirívó, nőies, kényelmes ruha. Jó alak, kissé telt idomok :) Az összhang beindít!


F

2017. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk attól is függ, hogy hanyadszor találkozunk, valamint hogy mit számítunk randinak.


Ha már egy ideje - talán legalább 5-7 találkozás - ismerjük egymást, akkor annak örülök a leginkább ha nem öltözik ki. Az számomra azt sugallja, hogy tudja hogy tudom hogy milyen, nem akar másnak látszani. Akkor már ismerem, annyira nincs mit megnéznem.


Ha csak pár alkalommal - 2-3 talán - találkoztunk, tehát a baráti bemutatás, vagy amikor leszólítottam illetve mikor találkoztunk csak úgy, stb., akkor szintén nem igazán szoktam megfigyelni.


Ezeken kívül két lehetőség maradt még:

Az egyik, hogy magából a leszólításból lesz egy első randi,

A másik, hogy harmadik fél által szervezett klasszikus vakrandi.

Ennél a két eshetőségnél ugyanazt szoktam nézni.


Az első a testtartás és a járás. Maga a mozgás akkor jó, ha megtalálja az összhangot a laza, a merev, a sima és a nőies között. Legyen egy kifinomult hatása.

A második értelemszerűen az arc. Legyen benne valami egyedi ami megfog. Ahogyan valaki már írta, nem kell, hogy gyönyörű babaarca legyen, csak valami apróság legyen amire felfigyelek. Lehet hogy hülyén hangzik, de nekem például gyengém a pici belső irányú szemtengelyferdülés. Tehát ha egy kicsit kancsal, de csak alig észrevehetően. Ne legyen annyira, mint az előítélet szerinti "retardált" kancsalság, hogy egészen bent van a szeme. Hanem csak egy kicsikét, talán csak annyira, hogy még éppen ne kelljen neki szemüveg. Az a megfelelő arcszerkezettel kifejezetten cuki tud lenni szerintem.

A következő ruhafüggő. Ha olyan ruhát hord amiben látszik, akkor a kulcscsonti rész, a vállak, a nyakszirt. Illetve a térdek, a boka formája. Ha olyan ruhát hord, amiben nem látszanak ezek, akkor az - ha csak nem az időjárás zárja ki az első típust - nálam már egy mínusz pont. Akkor azonban szintén a vállakat, valamennyire a nyakat nézem meg.

Amit még meg szoktam, az két dolog. Ruhától függően, a cipő. Nem vagyok oda érte, ha lapos talpú. Ha egy lány lapos talpúban megy akkor általában a többi ruhadarab is olyan stílust vonz magával, amit nem szeretek.

Ez alól persze lehet kivétel, ha illik az adott ruhához (de semmiképp se legyen tornacipő, vagy ez a ma népszerű rüsztnél gumis kis izé), mint itt:

[link]

[link]

Mondjuk én alapjában véve főképpen olyan nőkkel randizom, akik lenge de normális hosszúságú szoknyát, vagy akár egyberuhát, vagy pedig egy elegáns kosztümöt vesznek fel első randira. Így igazából a fentebb írt (aki olyan ruhát hord amiben nem látszik, azt nem szeretem) kijelentésem nem teljesen igaz, de azt hiszem értitek mire gondoltam.

A másik fontos dolog amit még meg szoktam nézni, az pedig az ülésmód. Frászt kapok tőle ha kisterpeszben ül, vagy simán tartott lábakkal hátradől. Egy nőt, első randin szemtől szemben, csak úgy viselek el hátradőlve, ha keresztbe teszi térden a lábát, és azt is csak akkor, ha úgy is megmarad az összképe.

2017. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!