Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin vagytok valakivel, melyik az a testrész amit először megnéztek a másikon?

Figyelt kérdés
Testrész aminek leginkább ápoltnak kell lennie és "beindít" titeket. (Szem, arc, haj, kéz, láb...stb.)

2017. ápr. 17. 07:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Engem a szem érdekel először.
2017. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Amit megnézek először az a szem és az arca. Nekem a természetes szépség jön be igazán. Nem kell nekem mű csaj, ha erre mennék akkor vennék egyet gumiból. Jó egy szolid smink elmegy, de mikor több a cucc rajta, mint bőr az már csunya számomra. Egy öszinte mosollyal is le tudnak kenyerezni.

De álszentszég lenne tőlem ha azt mondanám mást nem néznék meg be szoktam járni szolidan szemmel a domborulatait (mellét, popsiját, alakját), eddig egy csaj sem tette szóvá, hisz nem ugy bámultam, mint egy kiéhezett oroszlán. Végső soron az összkép dönt, hogy vonzónak vagy taszítónak tartsam a csajszit.

2017. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az összkép. Részletesebben nyilván az arcot nézem- már csak azért is mert első látásra mi mást néznék- de akkor is egybe kel. Szóval hiába van valakinek gyönyörű kék szeme, ha csöpög a hajáról a zsír... (azért azt áruld már el hogy hogyan ápolod a szemed, azon kívül hogy kiszeded reggel a csipát? 😊 - ha ffi vagy). Vagy hiába sármos, ha dagadt. De egy fekete köröm is nagyon kiábrándító tud lenni -kivéve ha mondjuk autószerelő és épp dolgozik.


N

2017. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Arc, comb-fenek.

Aztan az ajkai mert abbol kiderul tud-e jol szopni.

2017. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Lábfej, azon belül is mindent, lábujjak, körmök, talp, sarkak.

Mindent elárul egy nőről.

2017. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
segg
2017. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ebben a sorrendben:

Szem, száj, nyak, kézfej.

De nyilván az összkép dönt.

25/L

2017. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Arc-kar.

Ha ez a ketti bejon akk mar a tobbi nem is erdekel :D

2017. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha érdekel 1 lány nyilván a fenekét,mellét,arcát nézem meg,mint mindenki. Aki mást mond az hazudik,hisz a pasik a látványra izgulnak. Ám a keze a legfontosabb,körmeit nézem meg.Az ember a körme mindent elárul. Ha tiszta igényes akkor ismerkedem csak.Hisz az ember nem takarítja minden nap a körme alját,de aki vigyáz az igényességére csak olyan érdekel mert az bizonyára magára is igényes.
2017. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem testrész, de a cipőt.
2017. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!