Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! 18-19 évesen összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 18-19 évesen összejönnétek 23 éves lánnyal, ha ő kezdeményezne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
csak akkor vállald be ha tudsz bánni vele és meg is éri
2010. máj. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia!


Azt kell mondjam, hogy egyet értek az előző hozzá szólókkal, de:

Számíts arra, hogy ha még csak 19 éves, az élet több terén nagyon eltérő (ő éretlen, de érettebb) viselkedést fog mutatni. Esetleg idővel, ez enyhülhet, (mondjuk 2-3 év múlva) de soha nem lesztek egy szinten, mivel te már 26 éves leszel, lassan közeledsz majd a családalapításhoz (persze csak ha tervben van neked), ő pedig még mindig ott fog járni, hogy most lett 22, most kezd belépni a felnőtt életbe.

Ezt most csak azért írtam, hogy érzékeltetni tudjam, a különbségeket amire számítanod kell. Bármilyen komolynak is tűnik most, ez mindig legyen a szemed előtt. Eléggé ritkák az olyan párok ahol 4 év van a két pár között és ilyen fiatalon jól kijönnek.

2010. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Előzővel egyetértek!

A lényeg nem a testi korban van, hanem hogy szellemileg hol áll. Ismerek olyan lányt, aki most 25 éves, és egy 17 éves szintjén áll. Nagyon jó vele lenni, folyton lehet röhögni vele, de párkapcsolatot nem kezdenék vele... Nem lenne érett tartalma...

2010. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nagyon függ attól, Te mennyire vagy érett és mit akarsz, illetve hogy ez találkozik-e azzal, ahol ő tart jelenleg.


Egyébként lány létemrem nem kezdeményeznék, a ffiak, de még a fiatal srácok is tudják, mit akarnak, nincs szükségük segìtségre, ha meg akarnak kapni egy nőt. Különben hogy leszel biztos benne, hogy tényleg téged akart, nem csak belesodródott a kapcsolatba?


Tapasztalatból mondom, a barátom 23 éves, én most töltöttem be a 29-et és mégis tudott kezdeményezni. Szerintem ritka szerencsénk van eddig, mert nem látszik a korkülönbség, illetve engem sem érdekel a családalapìtás még egy jó ideig. Ettől függetlenül számolni kell ilyen jellegű problémákkal(másik példa: ő még állandóan bulizik, amit nem könnyű tolerálnom). De ha nagyon tetszik a másik, nem hagynám ki, nekem pl. az eddigi legszebb kapcsolatom!

2010. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Igazából elég sok minden történt köztünk elég rövid idő alatt, és sokkal érettebben viselkedett, mint jónéhány velem egyidős férfi. Főleg a kora miatt azt mondtam neki, hogy felesleges lenne bármibe is belekezdenünk, de azóta mindig bennem van a "mi lett volna, ha..." gondolat. Azt hiszem, írok neki, hogy hogy van:)
2010. máj. 21. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!