Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen miért van ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van ekkora eltérés?

Figyelt kérdés
Egyik nap tettem fel magamról egy tök átlagos képet, csak 1-2 nő lájkolt. Utána tettem fel olyat amin egy autóban ülve vagyok fotózva és egészen idáig 12 egyezésem van. Miért lett ilyen undorítóan felszínes ez a világ?
2017. ápr. 5. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem lovas, öltönyös képem van és szinte nincs olyan lány akivel nem találnék.

valahogy el kell adnod magad, ez marketing

2017. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ez. [link]
2017. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lenne értelme összefüggéseket keresni, ha tudnad, hogy mikor hány emberből hány húzott jobbra, hány balra, illetve azt, hogy hányan vannak azok, akiket te már láttál, de ők még téged nem. De te csak azt tudod hogy összesen hány. Ami kb olyan, mintha semmit sem tudnál.
2017. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az olyan nők pont annyit is érnek :) Én pont azokat a pasikat nem szoktam lájkolni, akik drága kocsival pózolnak, felszínes dolog, ne azzal akarjon megfogni.
2017. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dettó.

Nekem is teljesen átlagos képeim voltak kinn, minimális egyezés. Töröltem, újraraktam a programot, feltettem pár képet az izmos felsőtestemről, illetve testépítés közbeni képet, erre kb. minden második lánnyal egyezésem volt.

Nem hiszem, hogy ez véletlen lenne.

2017. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!