Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már a tanárotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már a tanárotokkal titokban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
18 éves csaj vagyok és szeretem a tanáromat.Szerintem sejt valamit,mivel a szem mindent elárul.Egyszer elhivtam egy buliba,de nem jött el,mert beteg lett.Hogyan utaljak arra,hogy szeretnék vele találkozni titokban?100%,hogy benne lenne.Mindig szemez velem az órán és amikor megfogta multkor a kezem,végiment rajtam olyan érzés,amit nem tudok leirni sem.SZERETEM!
2010. máj. 12. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a jobbik eset. Ismerek olyan lányt aki nős tanárral szexelt többször is, ráadásul az iskolában.


Ja és egy történet ami jól végződött.

Volt egy tanárom aki anno kezdő tanárként az egyik tanítványába (fiúba) beleszeretett. Titokban jártak 4 évig, majd érettségi után összeházasodtak. Most két gyerekük van és boldogok.

2010. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett a matek ötösért
2010. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!