Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka, hogy nagyon bejön nekem ha egy lánynak kicsit vastagabb lába van?

Figyelt kérdés
Összességében alapvetően a vékonyabb lányok jönnek be, viszont valamiért az kifejezetten tetszik, ha a combjuk, lábszáruk vastagabb, persze nyilván nem ilyen elefántlábakra kell gondolni.
2017. márc. 30. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi az oka? Össze jössz egy ilyennel és örüljél neki. Különben, én is azt szeretem.
2017. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ilyen, mert edzek combra, popsira, de közben vékony vagyok :) Elég sok pasinak bejön, sőt, mondhatni ma ez a szépségideál.

20L

2017. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy vizualizálod, ahogy az izmos vádlijaival átkulcsolja a derekadat szeretkezésnél és felizgat, hogy jól rá tud szorítani velük? Nekem ezért is tetszik az izmos vádli, nem beszélve a formás lábfejekről. Wow.
2017. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy egy felszínes kis pöts vagy aki nem ad esélyt a vékony lábú lányoknak. Ti is csak a vastag lábat nézitek, abba bele se gondoltok milyen nehéz felszednie izmot vagy zsírt annak, aki genetikailag egy giliszta lány. Mégis mit vártok, így legyen magabiztos egy nő? Szégyelld magad kérdező te is az összes férfival egyetemben!!!44
2017. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen az ízlésed. Én is ilyen alkat vagyok, régóta járok fitness-re, edzeni, ezért a lábaim kicsit izmosabbak.

Szerintem ez a "vastagabb láb" addig szép, míg formás, és izom van rajta, nem pedig a zsírtól széles a comb/vádli.

2017. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

#4 Szerintem így is gyönyörű vagy. Sőt:)


Egy csaj/22

2017. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
#6 Irónia volt, azért köszi. :D Gondoltam legyen egy kis női siránkozás is az oldalon. :D
2017. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én imádom a siránkozó nőket...:D
2017. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Irónia volt?:D

Ne már xd

2017. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is ilyen van. De tényleg nagyon durva a helyzet. Vekony felsőtestem van, karjaim is vékonyak, de a lábam.. Huuu katasztrofálisan vastag. Edzek rá, de nem azért, hogy vastagabb legyen, hanem hogy vékonyabb, feszesebb. Én nagyon nagyon nem szeretem ezt. Szóval a kérdésed picit megnyugtatott :D
2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!