Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem legnagyobb lehetőségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb lehetőségét hagytam ki?

Figyelt kérdés
Mikor Londonba utaztam és a buszon velem utazott egy szlovákiai magyar lány. Szép volt pedig nem sminkelte magát, szerény és nem volt anyagilag túl gazdag és kedves volt velem. Én meg nem beszéltem vele egy szót sem pedig nem ült mellette senki sem egész úton. Egy nyomorék vagyok.
2017. márc. 29. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Veszel egy bérletet és addig utazol oda vissza a buszon amíg nem találsz egy hozzá hasonlóan szép lányt...
2017. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a legnagyobbat, ez még csak a jel volt, hogy ezentúl ragadd meg a lehetőségeket! Lesz még :)
2017. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltél vele egy szót sem, honnan tudod, hogy nem volt "anyagilag túl gazdag"? :'D
2017. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltél vele honnan tudod? Az miért lényeges a hozzászólás tekintetében, hogy gazdag-e?
2017. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszéltél vele egy szót sem, akkor hogy volt veled kedves? Rád mosolygott, te meg erőteljesen bámultál ki az ablakon?

Nem biztos hogy életed lehetősége volt, de ha lesz még ilyen alkalmad, akkor ne hagyd ki.

2017. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy azért meglátszik abból ki hogyan áll anyagilag, hogy milyen ruhákat hord magán.
2017. márc. 29. 19:09
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ha nem beszéltél vele egy szót sem, akkor hogy volt veled kedves?"


Úgy, hogy a buszút végén odajött hozzám elköszönni és sok sikert kívánni a kinti élethez. Gondolom nem voltam neki közömbös. Ő sem nekem. Sokszor eszembe jut még ez, mi lett volna, ha...

2017. márc. 29. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:
1x két bombázó stewardess csajjal vonatoztam. a végén megadták a teloszámukat, kár hgy szerelmes voltam
2017. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

"sok sikert kívánni a kinti élethez"


Ez valami olyasmi busz volt, ami a fogdából szállítja ki az embereket valahová? Mert, ha nem és mégis így lépett oda hozzád, egy vadidegenhez, akkor ezzel a lánnyal nagyon nem stimmel valami.

2017. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ettől bolond? Ez is csak egy próbálkozás.

Mi lenne számodra "elfogadható" kapcsolatfelvételi mondat?

2017. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!