Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hozza fel a 2. randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hozza fel a 2. randi lehetőségét, ha elutasítottam a csókot?

Figyelt kérdés

Az első randi közepette megcsókolt, de leállítottam, hogy nekem túl korai ez még. Megértette, azt mondta, nem gond, és tovább ismerkedtünk, ugyanúgy érdeklődött, mint előtte. Szerintetek ezek után el fog hívni 2. randira, vagy nekem kellene nőként? Úgy ismertem meg, hogy olyan pasi, aki szereti maga meghódítani a lányt, ezért csak ha muszáj, akkor hívnám el én.

25/L


2016. nov. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon érdekled őt, el fog hívni.

Tudtommal még léteznek pasik, akik nem adják fel olyan könnyen.


Ha mégse hívna, nem érdemes neked keresned, elvégre te sem első kudarc után megtorpanó alakokra vágysz.

2016. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Úgy ismertem meg, hogy olyan pasi, aki szereti maga meghódítani a lányt"


Ez alapján azt mondom, hogy neki már kellett volna keresnie téged, mondjuk aznap este, mikor randiztatok vagy legkésőbb másnap reggel/délelőtt.

Legalábbis az én férjem az első sms fordulattal megkérdezte, hogy hogy fogok dolgozni, hogyan egyeztessünk következőre, mikor legyen a köv. találka?

És ő pl. ilyen volt, amit leírtál.

Szóval vagy félreismerted és most ő is várja, h megkeresd vagy pedig mégsem sikerült a randi olyan jól, hogy legyen 2. alkalom is.

2016. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt kifelejtettem, hogy a randi végén a férjem búcsúként megcsokolt volna, de eltoltam finoman, hogy ne siessen. Ő elmosolyodott és mondta: "Oké, rendben"...

Tehát ezek fényében reagált így ő.

2-es voltam..

2016. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írt a randi után egy jóéjt üzit, de egyelőre nem hívott következő randira...igaz még csak tegnao volt, egyelőre csak érdekelnek a vélemények.
2016. nov. 14. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj randira hívnod, írj neki bármit, hogy lássa hogy tényleg nem az volt a bajod hogy nem szimpi.
2016. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!