Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiányoztam neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányoztam neki vagy csak feltunt, hogy nem mentem el?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátnőm (csak barátok vagyunk) és kb minden héten elmentem hozzájuk beszélgetni vagy felhívtam. Most 3 hete nemvoltam náluk és az egyik haverommal találkozott és kérdezoskodott hogy mi van velem miért nem mentem el(nemvolt mobilja). Szerintetek csak úgy érdeklodott mint barát vagy esetleg tobbet gondolhat? (amúgy nagyon jól megvagyunk)
2008. okt. 12. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolt volna többet? Én is furcsának tartanám és megkérdeznék egy közös barátot ha a barátnőm nem jönne felém hetekig!!!Miért nem voltál 3 hétig??? Ja és te fiú vagy ?
2008. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah fiú vagyok én 16 o 14 . Amúgy egy elozo kérdésemben azt a tanácsot kaptam toletek hogy egy ideig ne menjek el és hogy fog e érdeklodni nemvolt mobilja de hivott volna.
2008. okt. 12. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs elég infó..valószínű,hogy feltűnik neki,ha hetekig nem beszéltek, de akár az is lehet,hogy hiányolt.de ezt csak te tudod kideríteni;)
2008. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!