Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom mindig azt kérdezi tőlem, hogy: "Hiányoztam? " "Szoktál rám gondolni? "?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, de még egyikünk sem mondta a másiknak, hogy : 'szeretlek' . De ő mostanában mindig azt kérdezi tőlem, hogy gondolok-e rá, meg, hogy hiányzik-e ha nincs itt velem. Múltkor megkérdeztem tőle, hogy kedvel-e már és ő egyből azt vágta rá, hogy igen! És visszakérdezett, hogy: "Te?" Azt is szeretném megtudni, hogy hogy működik a pasiknál ez a 'kedvellek dolog'? ÉN 20, Ő 23 .

Előre is köszönöm szépen válaszaitokat!

Nosi


2009. nov. 25. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
sztem szeret téged, 8 hónap után mondjuk én nem mondanék olyat hogy kedvellek, max a 2. randin.
2009. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Miért tartod furcsának, hogy megkérdezi tőled, hogy hiányzott-e neked?!

Nem szokott hiányozni, vagy nem szoktál rá gondolni?

Szerintem csak megerősítést vár tőled, hogy éreztesd mennyire szereted...

Te nem vagy az a halálosan szerelmes típusú lány...

2009. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kérdezi meg,mert te alapbol nem mondanád és megerősítést vár tőled ;)
2009. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
( hónap és még nem mondtátok egymásnak hogy "szeretlek" meg "kedvel" én kedvelem a barátaimat...a szerelmemért meg élek halok ,ha nem is szeretitek egymás mért vagytok együtt ? am lehet hogy,azért kérdezgeti mindig hogy hiányzott-e,mert nem érzi annyira hogy szereted,sztem nyugodtanmond neki hogy szeretlek,egy gyönyörű szó,amit mindig jólesik hallani valakitől akit viszontszeretünk, ha megteszed várom az eredményt ^^
2009. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm szépen a válaszokat!

Én már nagyon sokat csalódtam a párkapcsolatokban, és azért nem is mertem eddig beleszeretni a jelenlegi páromba... Annyit csalódtam már, hogy nem akartam azt, hogy egy gyenge pillanatomban azt mondjam neki, hogy: "Szeretlek!" és ő csak nézzen rám... Mert szerintem annál rosszabb nincs, amikor te szerelmes vagy, azt mondod a párodnak, hogy: "Szeretlek!" és ő nem mondd rá semmit...

Köszönöm a válaszokat! :-) Nagyon sokat segítettek nekem! :-)

De azért még várom a válaszokat! :-)

( Lehet olyan kérésem, a pasiktól, hogy a komment végére írják oda, hogy: "Egy férfi" )

Nagyon szépen köszönöm mindazoknak, akik eddig írtak vagy írni fognak! :-)

Nosi

2009. nov. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!