Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tetszenek a rockerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a rockereknek a szőke hajú rocker lányok?

Figyelt kérdés
Szőke hajam van(festett)feketébe járok éshát rocker vagyok.Mégis sokan elítélnek hogy plázacica meg műrocker,pedig sose hordok rózsasznt,nem nyavalygok...
2008. okt. 12. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Biztos van akinek tetszik..de általában a rockerek a feketét vagy sötétbarnát részesítik előnybe!
2008. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, a rockerek közül sokan a feketét szeretik, de vannak akik a szőkét. Ha nem vagy divatrocker akkor ne foglalkozz azokkal akik mondják rád.. Nem értenek hozzá, amúgy sem attól lesz valaki rocker, hogy milyen színű a haja...
2008. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Még pár év és elmúlik ez a zenei ízlés és hozzá való kinézet alapján való válogatás. Én koromban a rapperség volt a divat... Most már legalább mindenfélét eltűrnek :P
2008. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Én is rocker körökben mozgok, mondanak engem is "rockernek" és természetes szőke hajam van. Egy időben folyton sötétbarnára festve hordtam, mert zavart, hogy kilógok, de ez macerás volt, meg rájöttem, hogy nem is olyan fontos a hajszín, és Nekik sem lesz az, ha én elfogadom. Szerintem az a lényeg, hogy Neked tetszik a szőke, és hogy magabiztos vagy, és majd akad egy olyan hím is, aki majd így szeret beléd. A többi meg csak azért cseszeget, mert addig sem őt cseszegetik.. ez már csak így van.
2008. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Szőke csajokat általában lek*rvázzák, meg leplázacicázzák...Hogy miért? Mert ez törvény, ugyanolyan, mint az is, hogyha: Rocker vagy akkor barna ill. fekete ill. vörös a hajad!

Na pá "cicus" xD

2008. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ettől féltem...:( akkor vár a vörös hajfesték
2008. okt. 13. 15:48
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Figy! Nem muszáj befesteni...legyél Te is plázacica! xD
2008. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha Neked tetszik a szőke, nehogy már mások miatt befesd! A lényeg, hogy önmagadat add, és ha szőke akarsz lenni, legyél az. :) A másik meg az, hogy nagyon nagyon kevés embernek áll jól a vörös haj, szóval gondold át!
2008. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a rockerek híresek arról hogy a hülye p**csák bármit mondanak, ők leszarják. Nem hiszem, hogy más rocker mondja rád ezt. Bár rockereknek tényleg barna vagy fekete általában a haja, ha természetes szőke akkor szerintem nem baj, de festetten azért..... Festett szőkék tényleg a plázacicák szoktak lenni és NINCS olyan hajfesték amin nem látszik, hogy nem természetes hajszín. Szerintem fesd be olyasmire mint az eredeti hajszíned aztán az már lenőhet ugyse látszik. Am a rocker pasiknak azok a rocker csajok jönnek be akiknek nem a külső a legfontosabb vagyis nem nagyon tetszenek nekik a festett hajú lányok. ennyi. Remélem tudta segíteni. (Punkrocker lány voltam)
2008. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves Rocker Srácok!!!

Azért azt megjegyezném hogy több rocker hímnemű ismerősöm is van aki PLATIONASZŐKÉRE festi a haját.

Úgyhogy...khm.

2008. okt. 26. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!