Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszik egy lánynak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy lánynak egy fiúban külsőleg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én elsőnek az arcát nézem meg.legyen ápolt.

aztán legyen jó feneke is:D

a tüsihaj nekem se jön be,de a nagyon hosszú sem:)

ne legyen túl vékony és túl magas se.

és ne legyen ilyen elhanyagolt mintpéldául köszös köröm vagy összenőtt szemöédök mert az nagyon csúnya:D

2008. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú hajú srácok tetszenek :D Nem feltétlenül az emok, bármilyen haja lehet, nem muszáj szarrá egyenesített... Ja és persze legyen rocker vagy punk :D Ez annyira változó tényleg MINDENKINEK más tetszik :D
2008. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én először a szemét nézem utánna meg nem tom...sztemaza lényeg h aranyoslegyen ne legyn bunko.....
2008. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szép mosoly :) igéző szemek határozottság...
2008. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én úgy nézek meg,egy pasit,hogy először arc,aztán fenék:D,ha pont elmegy előttem..:),ha közel van,akkor 1. a szem,imádom,ha kék szemű a pasi:D,mert nekem sajna barna:S,és nem is állna jó nekem a kék,ezért még jobban tetszik,ha másnak az...:D,aztán izom jön,és persze legyen kb.5 cm-vel magasabb nálam,mert eléggé magas vagyok:S,ja és hajszín,az is fontos,hogy olyan szőkésbarna legyen:Pnekem kb.ennyi a külső:)
2008. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekem igen egyetértek az elöttem szólókkal legyen ápolt vagyis:alapok:mosson fogat,fürödjön(mert volt már olyan ismerösöm aki ezt durván hanyagolta elég gáz volt)akkor nem tudom kinek mi jön be de sztem a normál lányoknak plnem jönnek be az emo pasik de pl engem az sem zavar ha mondjuk egy rózsaszin inget vesz fel vagy vasalja a haját csak a szemét ne fesse azt haggyák meg nekünk és hát ennyi részemröl ha kihagytam valamit még megirom


hello

2008. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!