Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszik egy lánynak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy lánynak egy fiúban külsőleg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ápolt, az már fél siker. A férfiak kezét és szemét szoktam megnézni elsőre!
2008. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl az, ha ápolt, és férfias. Nem vasalja a haját, nem rózsaszín pólókba jár, hanem egyedi és férfias.
2008. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

hát egy ilyen kinézet...huh de még mennyire

[link]

2008. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyen ápolt és férfias,nekem is ez a két legfontosabb. Ne legyen túl vékony, hozzá lehessen bújni rendesen.Engem az sem zavar,ha van egy kis poci.

+A szemek fontosak még nagyon számomra :) Ja és nagyon tetszik a borosta, bár tény, hogy nem mindenkinek áll jól.

2008. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a cipőt is mindig megnézem.

Legyen am normálisan megborotválkozva, bár vannak akiknek jól áll egy kis borosta. Normális ruhákban járjon, és nekem nem tetszenek annyira süni hajú fiúk, nem kell nagyon hosszúnak lenni, ha nem akarja de egy picit azért legyen haja, bár természetesen van akinek jó áll a tüsihaj, főleg ha már olyan idős, hogy kopaszodik esetleg... De a kopasz is van akinek jól áll.

Szeretem, ha szép szemei vannak.

Ne legyen nagyon vékony, kövér se legyen, de nagyon izmos se legyen, mert szerintem egyik sem szép.. Nem baj ha van egy pici felesleg, az sem baj ha van egy kis izma, sőt az csak jó lehet. Nem szeretem ha nagyon szőrös.

Normálisan legyenek levágva a körmei, nem azt mondom, hogy járjon manikűröshöz de legyen szép keze, ne rágja a körmeit.

És ami nagyon fontos, hogy kenje a száját valamivel, mert undorító ha ki van száradva....

2008. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ápoltság, a keze, a szeme tökmind1, és az hogy szőr van a testén, az engem nem zavar. Mondjuk a páromnak is szőrős a mellkasa, de én pont azt szeretem benne...
2008. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
ápolt legyen, és nevelhető. :)
2008. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem mondjátok komolyan, hogy vannak, akik a ruha alapján ítélkeznek? Ha nem "trendi" a cipője, akkor már esélye sincs, vagy mi?! Hát nem igaz emberek, ne a divat irányítson titeket!!! Nagyon, NAGYON szomorú, ha egy fiút a ruhája alapján ítélnek meg, hogy megfelel-e a média által sugárzott "mindenkinek ebbe kell járnia, ak nem, az hülye" divatnak!

Egyébként is, az egész divat-dolog csak azért van, hogy költsük a pénzt a semmire!

2008. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló vagyok.. én kifejezetten utálom ha valaki "divatos" akar lenni... azalatt, hogy normális ruhákba járjon azt értem, hogy: ne legyen koszos, szakadt stb...

Nem tudom ,hogy rám gondoltál e nem nagyon olvastam a többi választ, de ha igen csak azért mondom. Normális nem egyenlő a divattal. Sosem követtem a divatot, azt veszem meg ami kényelmes és tetszik nekem.....

2008. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az első az hogy legyen ápolt! Legyenek szép szemei, legyen aranyos pofija :)

a testén nyugodtan lehet szőr. Ha picit szőrős a pocija az nem zavar. Ha a mellkasa az, az sem zavar. Lehet izmos és lehet egy kis hasa is :)

2008. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!