Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Előnyben a kosaras fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előnyben a kosaras fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves NB1-NB2-es csapatban játszó kosaras egyetemista fiú, előnyben van ismerkedéskor? (Nyilván a magassága is megvan /2méter/)

Köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 17. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Annyiban plusz, hogy van akaratereje, kitartása, bár ha minden idejét elveszi a dolog, akkor nem lennem működőképes egy kapcsolat.
2017. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Nem szeretem az ilyen magas fiukat. 170 cm vagyok, kb a 180 koruli magassag a maximum.
2017. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Bocs, de ha 20 éves, profi kosaras, egyetemista férfiként nem tudod magadról hogy előnyben vagy-e, akkor valószínűleg önbizalomhiányos vagy és nincsenek sikereid.


A magasság, egyetemistaság vagy a profi sport egy dolog, de az hogy itt kérdezgetsz, ahelyett hogy egy most is lenne lány (akár több is) az életedben, elég sokat elárul arról, hogy nem vagy túlságosan önbizalommal teli.


Amúgy a barátom is kosaras, de hozzád képest sokkal amatőrebb szinteken. Nálam a magassága amúgy pluszpont volt, mert én is 179 centis lány vagyok és még így is ő kb 20 centivel magasabb nálam.

2017. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb kosaras néger. Bár idehaza MÉG nem.
2017. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
167 cm vagyok, szerintem a fiúnak sem lenne kényelmes ekkora magasságkülönbség :D
2017. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz hajolgatni...:D
2017. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl magas, ha kedves, normális és szimpatikus akkor kap egy esélyt, de csak a magassága alapján kizárt.
2017. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sem az, hogy kosaras, sem az, hogy magas. Letojom. Ha kedves és udvarias, az a jó.
2017. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor senki sem szereti a magas fiúkat :)
2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9:

De érted, az a listán akkor mondjuk hogy a 10. dolog, hogy legyen magas. Mert lehet magas ha amúgy vékony/kövér, lúzer, ronda, szerencsétlen, töketlen, stb-stb...


A magasság csak egy vonzó dolog, de önmagában nem jelent semmit, ahhoz más dolgok is kell hogy csatlakozzanak. Ha neked azt mondom hogy egy lány nagy mellű, az most jó dolog? És ha az a lány azért nagy mellű, mert amúgy még kövér is? Na ugye mindjárt nem olyan jó. A vonzó/pozitív tulajdonságok is egymásra épülnek, önmagukban nehezen értelmezhetőek. A kérdező meg amúgy rohadtul nem írt magáról semmi mást, csak azt hogy ő magas (meg hogy kosarazik és egyetemista). Ennyi alapján kellene tudni hogy ő most vonzó-e?

2017. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!