Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokkal/nőkkel tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal/nőkkel tényleg van ilyen, hogy a barátnő (k) véleményét nagyban igénybe veszik és meghallgatják amikor ismerkednek egy férfival?

Figyelt kérdés

Tényleg lehet hogy egy nőnek bejön egy férfi, de a barátnő(k) lebeszéli(k) róla? Ezt annyira nem tudom elképzelni. Én konkrét lányokat sosem beszélek meg a barátaimmal legalább addig, amíg le nem feküdtünk és látom hogy már komolyabb is lehet belőle. Mondom esetleg, hogy megyek most randizni, de se képet nem mutatok, se nem beszélek a konkrét nőről legalább az első randitól számított pár héten keresztül.


Ilyet is hallok, hogy barátnők beszélnek le nőket férfiról, akit amúgy kedvel, de utána a más nők véleménye miatt inkább kilép az ismerkedésből.


26/F


2017. márc. 14. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen, de szerencsére engem sosem sodort össze ilyen barátnőkkel az élet. Ha mutattam is képet, vagy beszéltem az adott srácról ismerkedéskor, nem próbáltak lebeszélni, még tini koromban sem. Legrosszabb esetben annyit mondtak, hogy nem az ő esetük a srác, de mivel teljesen más ízlésünk van ilyen téren, ezt sose vettem magamra, és nem tántorított el semmitől. Én sem mondtam soha semmi rosszat a kiszemelt pasijukról, pedig az én ízlésemnek kifejezetten csúnyák voltak. De ha nekik tetszik, és jól érzik magukat vele, miért szólnék bele? Egy kapcsolatomnál mondta egyik legjobb barátnőm, hogy neki xy okokból nem szimpatikus a srác, de ez itt annyiban is maradt. Elfogadtam, hogy neki fenntartásai vannak, ő pedig azt, hogy én szeretem. Utólag persze már látom, hogy igaza volt, de akkor sem próbálta rámerőltetni a véleményét, amiért a mai napig is tisztelem :)

Ellenben örülök, hogy mostani páromat szinte mindenki kedveli a környezetemben, de ezt magának köszönheti, mivel csak jót hallanak róla, mert jól bánik velem :)

2017. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kinézetéről soha nem beszélek a barátnőknek, mert úgyis mindenkinek más az ízlése.

Olyan még nem fordult elő, hogy lányokkal beszéltem volna az első randi előtt, vagy az első pár randi után. Viszont amikor férfi barátaimnak jeleztem, hogy van potenciális jelölt, azonnal pletykálkodni akartak. :D Mennyi idős, hová valósi, alkat, szemszín, hajszín, foglalkozás, hogy telt a randi, mennyire volt udvarias/kedves, vicces, meddig voltunk el, hogyan váltunk el, azóta mi van velünk.

Barátnőkkel más a helyzet. Őket csak a komolyabb dolog érdekli, ha csak ismerkedünk, azt kb. letojják. Ez azért is van, mert tudják, iszonyatosan nehéz kifogni az aranyhalat, aki nem csak megszexelni akar, kellően figyelmes és udvarias, és esetleg még be is jövünk egymásnak. Ha nekik mondani kéne ilyeneket, akkor kb. minden nap órákat lógnék a viberen vagy a facén, ülnénk a kávézóban, mert folyton csak erről kéne beszélni. Az ilyen ismerkedéses dolgokat elintézem azzal, hogy "egyelőre még keresem", vagy "sok az idióta/unatkozó/érdektelen/megszexelős pali" és hasonlókkal.

Lebeszélni soha nem akartak senkiről, bizonyos helyzetekkel kapcsolatosan már mondták el a véleményüket, de az megint más kategória szerintem.

2017. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!