Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokkal/nőkkel tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal/nőkkel tényleg van ilyen, hogy a barátnő (k) véleményét nagyban igénybe veszik és meghallgatják amikor ismerkednek egy férfival?

Figyelt kérdés

Tényleg lehet hogy egy nőnek bejön egy férfi, de a barátnő(k) lebeszéli(k) róla? Ezt annyira nem tudom elképzelni. Én konkrét lányokat sosem beszélek meg a barátaimmal legalább addig, amíg le nem feküdtünk és látom hogy már komolyabb is lehet belőle. Mondom esetleg, hogy megyek most randizni, de se képet nem mutatok, se nem beszélek a konkrét nőről legalább az első randitól számított pár héten keresztül.


Ilyet is hallok, hogy barátnők beszélnek le nőket férfiról, akit amúgy kedvel, de utána a más nők véleménye miatt inkább kilép az ismerkedésből.


26/F


2017. márc. 14. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Van ilyen, igen.

Mint ahogy a pasiknál is van, hogy a haverok véleménye alapján jönnek össze vagy sem valakivel.

Mondjuk én ilyen jellemgyenge nővel soha nem jönnék össze, akinek a saját érzései és vágyai helyett fontosabb, hogy pár kívülálló mit gondol, azt köszönöm, de inkább kihagyom.

2017. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Persze hogy van ilyen.

Sajnos a nők jó része nagyon befolyásolható. Ráadásként még dönteni sem tudnak egyedül, mindenről ki kell kérniük mások véleményét.Az ilyet messziről kerülni kell, mert később csak pislogsz hogy épp miért lett jégcsap? Hát miért, mert egy okos barátnő/családtag kioktatta hogy mit kell éreznie.

2017. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne... mondjuk saját tapasztalataim inkább azt mondatják velem, h nőknél már nem annyira, inkább tiniknél. Nálunk is volt ilyenre példa oda-vissza, van, hogy olyasmit lát a kívülálló a pasiban, amit a "benne lévő" nem feltétlenül vesz èszre.
2017. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, de engem pl hidegen hagy, sosem azok a sracok jottek be, akik a baratnoimnek. Mostmar nincsenek is baratnoim mondjuk, mert untatnak a lanyok, maximum a haveri korben van 1-2 lany, de egyikkel sem olyan a viszonyunk, hogy sracokat beszeljunk meg, kinek mi a velemenye roluk.
2017. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne,nagyon sok kapcsolat ezért nem jön létre. Annál is több van,mint gondolnád. De még lánytestvére is van,ő is simán lebeszéli az adott srácról.

Jelenleg azért nem tudok dűlőre jutni egy csajjal,mert a barátnője Anyuciként vigyáz rá,és amint közelítenék felé,vagy elhívom valamerre,kihátrál belőle. Vagy bekamuzza,hogy a barátnőjével van programja,vagy elhívja a barátnő a közelemből a csajt szinte azonnal...

2017. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
26 vagyok, leginkább a 18-25 éves korosztályra gondoltam, de idősebb vagy fiatalabb korosztályokról való vélemény is érdekel.
2017. márc. 14. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt a barinők véleménye, és fordítva is teljesen elfogadó voltam a választottjaikkal -szerencsére nem ez a téma állt a központban és éltem velük szimbiózusban. Együtt is lógtunk de meg volt a külön életünk -talán azért mert egyke vagyok, nem tudom. Csodálkozom, hogy mások pontozzák kiértékeltetik a választottjukat, hagyják hogy befolyásolja valaki a saját döntésüket.
2017. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy drogos pasasról próbáltam lebeszélni az egyik barátnőmet. Legalábbis megpróbáltam objektíven rávilágítani a dolgokra.
2017. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: engem is érdekelne a barátnőim véleménye, mert apám verekedős volt, és félek, hogy az agyam nem veszi észre a jeleket.
2017. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan gyakori. Persze én is kaptam már kéretlen véleményt, ráadásul olyantól akivel külsőre teljesen más az ízlésünk. Egy idő után unalmas volt, legszívesebben hozzávágtam volna, hogy szerintem meg a vőlegénye ronda, hátha a sokk terápia segit. Egy időre jegeltem a barátságunk.

Én más kapcsolatába csak akkor szólok bele ha ott tényleg gáz van, barátnőm házas férfival való kapcsolatát pl nem bírtam szó nélkül hagyni. Egy erőszakos, drogos, léhűtőnek sem örülnék a barátaim közelében.

2017. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!