Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mehetnék biztosra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mehetnék biztosra? Fiúk, valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt kosármeccs közben félreléptem és kiment a bokám... mindenki kiröhögött vagy észre se vett, hogy ott sántikálok kivéve egy fiút. Odajött, segített leülni, megkérdezte, hogy tud-e még valamiben segíteni. Tök jól elbeszélgettünk, amíg apu odaért. Aztán pár hét múlva megint mentem, megint jól elvoltunk. De sajnos többször nem találkoztunk. Múlt héten (tök véletlenül) eszembe jutott a neve. Rákerestem Facebookon, megtaláltam, bejelöltem, ismer. Felvettem MSN-re is, csak még nem mertem írni neki. Tudom, hogy utálja ha idegen csajok veszik fel, és szerintem már nem emlékszik rám. Hogy kezdjek el vele beszélgetni? Nagyon nem szeretném, ha egyből letiltana (bár nem olyannak ismertem meg).

Most visszagondolva, azóta sem volt velem senki ilyen kedves és figyelmes! :( Hülyén hangzik, DE szeretnék vele összejönni. :$


17/L


2010. máj. 9. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem hangzik hülyén hogy össze akarsz jönni vele. Írj neki bátran, aztán beszélgess akármiről vele! 1-2 hét MSN után kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve találkozni veled! Ennyi.
2010. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Én lány vagyok,remélem az én válaszom is ettől függetlenül hasznos lehet a számodra.

Szóval én a helyedbe várnék 1-2 napot még,és sokszor elérhető állapotba lennék,hogy rám írjon..vagy írd ki személyes üzenetedbe a nevét megh. írjon rád..:D és akk rád fog,mert kíváncsi lesz,hogy miért írtad ki.És elindul a beszélgetés!És akk nyugottan elmondhatod neki h miért vetted fel.:P:)

2010. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ha tányleg olyan kedves akkor mindeggy hogyan fogsz hozzá :) amugy meg sztem először mond el hogy honnan ismeritek egymást aztán kérdezd hogy azóta mi történt vele vagy valami hasonló :)
2010. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát ha már te kerested fel és vetted fel msn-re azért elgondolkoznék azon hogy nem csak a flört esetleg a jó szándék vezérelte de ha nagyon akart volna már hamarabb neki kellett volna keresnie. De ha tényleg szeretnél vele "összejönni" akkor egy próbát megérhetne a történet. Ami a beszélgetés kezdetét illeti kezd úgy hogy "szia" mondjuk. Viccet félretéve Kérdezd meg hogy emlékszik e rád ha nem akkor viccesen vezesd rá pl.: A torna csarnokban rajtam röhögött mindenki amikor kiment a bokám de te mégis segítettél... hajrá ;)
2010. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

haverom ugyanígy van most egy csajjal csak ő egy buliban jött össze 4 éve egy csajjal azóta semmi és most előkerült msn-eztek stb és most asszem két hónapja járnak


szóval bátorság

2010. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is arra gondoltam, hogy "szia, emlékszel még rám?" És ha igen, akkor onnantól ok, de ha nem??? Akkor mit csináljak?
2010. máj. 10. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem emlékszik, akkor mondd meg neki, h mikor volt, hogy volt, esetleg küldj neki egy képet, hátha beugrasz neki az alapján.
2010. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1)szia emléxel rám szöveg...

2)Ha igen akkor mondd neki milyen kedves volt, és milyen sokat jelent ez neked, és hogy rég láttad.


2)Ha nemmel válaszol hozd fel hogy pedig annyira jófej voltál... és ha látnál nem ismernél meg.. stb.


bár 5 év... ki tudja mi lehet.

mind1... szorítok neked :)


F/14

2010. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen hülye figyelmes fajtából való vagyok.

Én rohadtul örülnék egy ilyennek, ha megkeresne.

Attól tartok kihalófélben vagyunk és hozzád hasonló korú csajoknak ez ált. nem jön be, hanem a vadparaszt :(

17f

2010. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*5év utánn én sem emlékeznék mert annyira alapvető, hoyg segítek, hogy sok ilyen van,de ha elmeséled lehet beugrik neki. Javaslom küldj képet és SZEMÉLYESEN találkozz vele, ne msn-en, az annyira mű ésszemélytelen
2010. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!