Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas vagyok, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok, amiért egy lány miatt sírtam? :S

Figyelt kérdés

Év elején ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, szinte egyből beleszerettem, annyira szép és kedves volt. Elhatároztam, h picit fejlesztem magam, mielőtt rákérdeznék a dologra, az edzéseken is mindig arra gondoltam, h miatta kell tovább folytatnom.

Tegnap este volt a szülinapi bulija, ahova engem is meghívott. Több hetes kutatómunka során megtudtam, h milyen ajándékra vágyik már nagyon régóta, elég személyes dolog, maradjunk annyiban, h külföldről kellett rendelnem miatta :P

Eléggé ledöbbent, amikor odaadtam neki az ajándékot, azt mondta ilyen figyelmes még nem volt vele senki. Egyből rájött, h én valszeg totál belezúgtam, ám ekkor ért a hidegzuhany… ő sajnos csak barátként tekint rám, de nem akar elveszíteni, mert nagyon kedvel engem.

Nem is bírtam tovább maradni a buliba, hazamentem és kínomba még el is bőgtem magam, h mennyire szánalmas vagyok :S Más esetleg járt már hasonló helyzetben ? :(

Bocsi, ha hosszú lett, de ki kellett ezt írnom magamból.


2010. máj. 8. 12:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ehhez nem igazán tudok hozzáfűzni semmit,csak annyit hogy,nem,nem szánalmas.Viszont az ajándékra nagyon kíváncsi lettem.Mi az?:D
2010. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas :)

De ne add fel! Én is akkor szerettem bele a barátomba, mikor megismertem a személyiségét, eleinte én is azt hittem, hogy csak barátként tudok rá tekinteni... :) Szóval, reményhal meg utoljára.

2010. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!