Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas vagyok, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok, amiért egy lány miatt sírtam? :S

Figyelt kérdés

Év elején ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, szinte egyből beleszerettem, annyira szép és kedves volt. Elhatároztam, h picit fejlesztem magam, mielőtt rákérdeznék a dologra, az edzéseken is mindig arra gondoltam, h miatta kell tovább folytatnom.

Tegnap este volt a szülinapi bulija, ahova engem is meghívott. Több hetes kutatómunka során megtudtam, h milyen ajándékra vágyik már nagyon régóta, elég személyes dolog, maradjunk annyiban, h külföldről kellett rendelnem miatta :P

Eléggé ledöbbent, amikor odaadtam neki az ajándékot, azt mondta ilyen figyelmes még nem volt vele senki. Egyből rájött, h én valszeg totál belezúgtam, ám ekkor ért a hidegzuhany… ő sajnos csak barátként tekint rám, de nem akar elveszíteni, mert nagyon kedvel engem.

Nem is bírtam tovább maradni a buliba, hazamentem és kínomba még el is bőgtem magam, h mennyire szánalmas vagyok :S Más esetleg járt már hasonló helyzetben ? :(

Bocsi, ha hosszú lett, de ki kellett ezt írnom magamból.


2010. máj. 8. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,én csak én csaj vagyok,és egy teljesen reménytelen helyzetben sírtam 1 fiú miatt.
2010. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

szegény..:S figyelj, lehet ha még próbálkozol egy kicsit, előbb-utóbb nem barátként fog rád tekinteni, ki tudja.(: egyébként egyáltalán nem szánalmas h egy lány miatt sírtál, ez inkább édes.(:

15/L

2010. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Dehogy szánalmas....én arra írtam,h igen:

Más esetleg járt már hasonló helyzetben ?

Bocsi,hogy hülyén írtam :D xD

2010. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy ez könnyít a lelkeden, akkor sírj egy kicsit, nem baj az. Nem vagy szánalmas, hidd el, mindenki szokott párszor pofára esni, mielőtt megtalálja az igazit. Csak miután kibőgted magad, tudj felállni, rázd meg magad, és lépj tovább. Ennyi.

17/F

2010. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenkivel megesik az ilyesmi.. 'hisz emberből vagyunk :)

Egyébként nagyon kedves gesztus volt tőled. Örülök, hogy vannak még ilyen fiúk:)

18/l

2010. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én a helyedben hagynám ezt a csajt, bármilyen nehéz is, ha ettől nem érez semmit irántad, akkor már tényleg a végleges barát kategóriában vagy. Csak magadat szenvedteted, ha nem állsz tovább. Sry
2010. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos nem hiszem, h később igent mondana, a tegnap este volt sztem a tökéletes alkalom, és ott is elutasított :S A másik meg, h ezek után még a találkozás is nagyon ciki lesz vele, nem h ismét próbálkozzak. Én hülye meg arra számítottam, h megcsókol majd, és egész este együtt táncolunk :(
2010. máj. 8. 13:00
 8/12 A kérdező kommentje:

12:59

Igen én is erre gondoltam, teljesen igazad van, csak az a probléma, h jelenleg még nagyon szerelmes vagyok belé és más csaj nem is érdekel :P

2010. máj. 8. 13:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én véleményem/tanácsom: (ez csak az én véleményem/tanácsom, nem muszáj megfogadni)


Minden rossz dolog csak első benyomásra olyan "nagyot ütő"... lehet hogy most úgy gondolod, hogy nála jobbat úgysem találsz, meg búslakodsz miatta, de ez egy idő után előbb-utóbb el fog múlni!


Szerintem is elég kínos lenne a csaj részéről, és részedről is a találkozás, de főleg részedről.. már semmi nem lenne oylan mint régen volt, és tuti hogy nem is tudnátok már úgy beszélgetni mint előtte!

Sajnos az ilyeneket meg kell szokni, nincs mese:S Muszáj túllépni rajtuk.


17/F

2010. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
totál nem vagy szánalmas... csak "rossz házba kopogtattál" (ha szabad így kifejeznem magam) szerintem még aranyos is hogy így elérzékenyültél... a csaj hülye hogy egy ilyen srácot, mint te veszni hagyott... hidd el jön egy szer egy sokkal jobb akiért megéri még egy másik világból is rendelni ajándékot de neki nem fog kelleni mert nem ezt várja tőled (nekem ez a véleményem )=) fel a fejjel!!!!
2010. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!