Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hogy szokot randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mát3 kérdése:

Ki hogy szokot randizni? Megbeszélt találkozás és ki hogy jelen meg esetleg ajándék cim alat mitt vinnétek magatokal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek ajándék?
2017. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajándék első randira? De másodikra, sőt az utánira sem. Nem ismered, miért is? Én egy hónap randizgatás után vettem neki egy szál rózsát, anno amikor még együtt voltunk egy személyes ajándékot vettem neki. Mármost ehhez ismerned kellene az egyént, hogy megfelelő ajándékot tudj venni. Azonban úgy, hogy nem vagytok együtt egy ideje nem értem miért adnátok egymásnak ajándékot.
2017. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajándékot? Sok a pénzed? Majd ha már legalább egy éve együtt vagytok, esetleg...
2017. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha már legalább egy éve együtt vannak? Egy év alatt lesz húsvét, karácsony, szülinap, névnap, nőnap, valentin nap...akkor se semmi ajándék?
máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!