Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira milyen helyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen helyet tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt randizni ez lesz az első nekem is neki is és hát gondoltam elviszem őt a közeli nudistastrandra még nem tudja hova megyünk csak annyit mondtam neki meglepetés. Szerintetek jó lesz első randira vagy esetleg legyen mégis a mozi meg egy kis séta?
2010. máj. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább a mozi és a séta :)
2010. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jézus! a nudistastrandra...én felakasztanám magam ha első randira valaki együtt akarna velem pucérkodni:S

inkább vidd rendes strandra ha már annyira ezt akarod.

szerintem vidd el étterembe, vagy menjetek el kutyát sétáltatni ilyesmi.

2010. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy elsőre moziba kellene mennetek, hiszen ott nem lehet beszélgetni, és sötét is van :)


Nudista strandra ?? Háát Te tudod..........én biztos nem ezt a helyet választanám, de szerencsére nem vagyunk egyformák :)


Inkább menjetek sétálni valamerre, ismerjétek meg egymást, beszélgessetek sokat.


De most komolyan....nudista strand ????

2010. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol élsz te??? XD

Nudista strand???

Mintha bemenne veled=D

sztem inkább pofon vágna

inkább menjetek sétálni...-.-

2010. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem te nagyon hülye vagy...........bocs
2010. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!