Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valljak színt? Mégis mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljak színt? Mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A fiú most érettségizett.Szóval ha most elmondanám neki mit is érzek és visszautasít nem lenne kínos...De mégis mit kéne mondanom?Elképzelésem sincs pedig annyit agyaltam rajta...Abban sem vagyok biztos,hogy elmondjam-e neki.Mivan ha csak havernak akart végig és azért jött oda hozzám...Félek,hogy ezzel tönkreteszem a kapcsoltunkat.Teljesen kétségbeestem.Meghalnék érte, mégis miért nem veszi észre?Te mit csinálnál a helyemben?
2010. máj. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szia én mindenképp elmondanám neki amit érzek ugy neked is jobb lesz nem gondolkozol rajta egy csomot lehet h ő is szerete csak nem mer lépni :) próba cseresznye 21/f
2010. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy egyből rá kéne rontani azzal hogy szerelmes vagy belé. szerintem tök jól jött az hogy elballagott így erre hivatkozva elhívhatnád valahova (hogy most ritkábban látjátok egymást és te szeretnél azért vele minél több időt tölteni stb.) vagy csak kérj simán egy randit ha igent mond akkor sínen vagy.
2010. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nos minden esetre tényleg ne rohand le mert a férfiak utálják a nagyon nyomulós csajokat! Szimplán küldj neki apró jeleket,amire egyből reagál mint pl.: egy kicsit kivágott felső, érintsd meg, nézz szépen rá.


Hozzátenném ha csinos magabiztos csaj vagy, akkor hidd el nem csak a barátjának akar. :D

Ha esetleg nem mer ő lépni akkor te ne egyből randizni hívd hanem mondjuk mondd meg neki hogy suli után te mész kávézni és ha van kedve menjen!


Remélem tudtam segíteni!

2010. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!