Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a PUA életvitelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a PUA életvitelt folytató férfiakról?

Figyelt kérdés
A PUA által a férfi nem a szerencsének tudja, hogy felszedett egy nőt, hanem az ismerkedés minden fortélyát ismeri. Olyan trükköket ismer amivel brutális vonzalom növelést ér el minden nőnél akivel beszél.

2016. dec. 31. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

Abuse pets? Smash things? Make her afraid?


Na jó, ez valami vicc kell, hogy legyen.

2016. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
Buták, mert ha azt a pénzt plasztikai műtétre vagy parasztvakító autóra költenék, többre mennének.
2016. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
PUA vagyok és jókat nevettem a válaszokon. :D
2016. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
PUA vagy? Kisállatokat rugdosol? A nőt a gyerekeivel fenyegeted?
2016. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas csúnyafiúk izzadság szagú, betanult gesztusokkal próbálják adni a lazát, csak hát nem jön össze. De legalabb gazdaggá tették az életrevalóbb, szebb, stilusosabb férfitársaikat, tehat nem hiábavaló a létük.
2016. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"PUA vagy? Kisállatokat rugdosol? A nőt a gyerekeivel fenyegeted?"


Julien Blanc troll üzenetére gondolsz, amit felkapott a média és ha mentálisan gyengébb lett volna, akkor jó eséllyel öngyilkosságba hajszolják ezzel?


A trollkodásait félretéve értelmes srác és jó gondolatai vannak, nézd meg pár hosszabb videóját, ha tudsz angolul. Kisállatokat meg nem rugdosok, most is itt fekszik mellettem egy. :)

2016. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Onnan jött és köszöni szépen, nagyon jól érzi magát. Tudatosan fejlesztem magam, hogy a gátlásaim és belső félelmeim, elfojtásaim lebontásával jobb emberré és határozottabb férfivá váljak és a nőknek is felejthetetlen élményeket tudjak adni (de közben mégse függjek tőlük betegesen és omoljak össze, ha nem engem választanak), ha ettől rossz ember leszek, akkor így jártam.
2016. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11%

Előző


Szép hely az internet, többmilliárd hazugság keltetőhelye...

2016. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%

Egy videót láttam erről. A földszintes srác kommunikációs tréninget tartott úgy, hogy gyakorlatilag egy értelmes mondat nem hagyta el a száját. Pinyőőőőőőőőőőő pite hozzá képest :D De mégis találnak fizető vevőket. Egy hatalmas nagy zseni volt aki ezt kitalálta. Bárcsak nekem lenne/lett volna egy ekkora ötletem, akkor nem kellene szilveszter este a laptop előtt ülnöm, h dolgozzam, pénzt keressek. De ilyen az élet, ha home office informatikus vagy. :D

Habár a 20-as éveim elején én is a mennyiségre hajtottam a nőknél, most 30 fölött egyedülállóként inkább az utolsó kapcsolatot keresem, és irigylem azokat a barátokat, akik korán megállapodtak.

2016. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!