Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok hozzá, hogy ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, hogy ha?

Figyelt kérdés

...egy 25 éves férfi (én lennék az), eddig "csak" egy barátnőjével létesített szexuális kapcsolatot, egy kissé csendesebb, komoly kapcsolatot keres, futó kalandok nem érdeklik, inkább a kulturált szórakozást kedveli (kiállítás, könyvtár stb.).


Nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést, csak a véleményekre vagyok kíváncsi!



2016. dec. 30. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

egy komoly kérdésem lenne.. a könyvtár az milyen szórakozás ?

Mikor fiatal voltam nem volt ebook, elmentem a könyvtárba kikölcsönöztem a könyvet és olvastam, imádtam olvasni. Most minden megvan ebook formátumban szinte..


De amikor elmentem a könyvtárba az se szórakozás volt, gyorsan választottam valamit és hazahoztam..


Ezért a kérdés.. Pontosan mit lehet még tenni a könyvtárban ami szórakozás ? :)

2016. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki :)

Csodálkozom is, hogy vannak ilyen fiúk ..

2016. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A könyvtár az nekem szórakozás: legalábbis számomra olvasni, új információt magamba szívni, de amúgy koncertekre is szoktam járni. Azt csak példának írtam. Egyetemi könyvtárra gondoltam.
2016. dec. 30. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit írtál, nem sokat mond az ismerkedésről.

A lányokat az ismerkedésnél ennél SOKKAL több érdekli!

2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést". Írhatnék én magamról itt egy 60 oldalas pdfet, de mivel nem ilyen célból írtam ki, mi értelme? Tanulj meg olvasni.
2016. dec. 30. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem értetted, amit írtam.

Abból, amit ide írtál, NEM LEHET megmondani, hogy milyenek az esélyeid az ismerkedésnél. Szinte teljesen közömbös az ismerkedés szempontjából.

2016. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!