Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha egy fiú így adná a tudtotokra, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy van egy lány évfolyamtársam az egyetemen, nagyon tetszik, talán én is neki, ezt nem tudom megállapítani, de az biztos, hogy kedvel. Szerintem már sejti, hogy bejön nekem, mert elvileg nagyon látszik rajtam az ilyesmi(korábban akiknek udvaroltam ezt mondták). Szóval nem hiszem, h tovább kéne kerülgetni a forró kását, itt az ideje színt vallani. Úgy terveztem el, hogy valamelyik órán, vagy szünetben amikor egymás mellett ülünk, és már amúgy is jó hangulatban vagyunk, megkérdezem, hogy nem adna e tanácsot valamivel kapcsolatban, s akkor elkezdeném mondani, hogy: "Van egy lány, aki tetszik nekem, szép szőke hajú, kék szemű, jó humorú, jó tanuló, nagyon jól játszik hegedűn, a kedvenc étele a bolognai spagetti, félig svéd származású... stb." hát szóval egyértelmű lenne, hogy róla van szó. S végül megkérdezném, hogy vajon nekem van e esélyem egy ilyen lánynál?

Lányok ti mit szólnátok, ha egy fiú így adná a tudtotokra, h tetszetek neki, mit reagálnátok ,ha viszont tetszene, s mit ha nem?


2016. ápr. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem aranyos :)

21/L

2016. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szimpatikus. CSináld! :)
2016. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Én kellemetlenül érezném magam.

Egyrészt azért mert arta gondolnék hogy jaj tuti rólam beszél? Mi van ha mégsem és beégek? Akármilyen egyértelmű lenne akkor is ciki lenne, úgyhogy ezt NE.


Másrészt zavarba hogy ilyen egyes szám harmadik személyben beszél rólam, mert ha valamit akar akkor az én szemembe mondja már kerek perec, hogy igen, én vagyok az a lány, szóval elmondod hogy "nagyon tetszel stbstb..."



De nekem sose mondta ki így senki, hanem hívott ide oda aztán tudtuk hogy ez randi és összejöttünk.


Inkább hívd el valahova és majd alakul.

Nem kell külön bejelenteni.

Ha érdekled, veled tart a kávéra, mozira, bármire.


23L

2016. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
HA a lánynak van humorérzéke, akkor leesik neki, az hogy értékeli-e az már a jövő zenéje. Hajrá :D
2016. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Jó lenne de nekem is kételyeim lennének,hogy rám gondol-e. Viszont van humorom bejönne szóval csináld :D
2016. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

svédek általába fehér bőrűek és szőkék :)

zöld szeműek nem kék

2016. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a "van esélyem egy ilyen lánynál?" részt inkább hagyd ki.Elég gáz,olyan,mintha nem tartanád magad elég jónak.
2016. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban érezném magam, ha csak annyit mondanál, hogy "Az a helyzet, hogy tetszel nekem, és szeretnélek jobban megismerni. Elhívhatlak ....(valahová)?"

Könnyebb rá válaszolni akkor is ha tetszel, és akkor is ha nem. A te változatodnál elég zavarbaejtő, hogy E/3-ban beszélsz rólam, mert ha nem jönnél be, az lenne rá a válasz, hogy "nem, szerintem nincs nála esélyed"? Szerintem hülyén hangzik az is, ha visszaváltanék E/1-re, meg az is, ha maradnék E/3-nál.

Jó, ez lehet, hogy már csak ilyen apróság, valszeg nem ezen fog múlni, de preferenciákat kérdeztél, én azt adtam.

2016. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!