Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP! Csak szexre kellenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Csak szexre kellenek?

Figyelt kérdés

Meg a nyaron randiztam parszor egy sraccal akivel mar reg ota ismertuk egymast de valahogy hanyagoltuk egymast.

Akkor meg azt vallotta,hogy ki akarja elni magat nem akar meg baratnot stb.

En komoly kapcsolatot akartam,igy par randi utan megszakitottuk a kapcsolatot.

Eltelt azota jo par honap, es ugy egy honapja ujra megkeresett,en nem bunkon de finoman megis eliranyitottam a kozeledeset,mert rosszul esett,hogy anno nekem kellett kiszednem belole,hogy csak szexet akar.

Azota azt allitotta,hogy lehet mar reg egyutt lehetnenk stb.talalkozzunk mar valamikor.

Szerintetek most lehet tenyleg kapcsolati szandekkal kozeledik,vagy csak mas,sunyibb modon akar lefektetni,hogy utana lelepjen?20L



2016. dec. 30. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk megelőzhetnéd őt te a kihasználással, hagyjad had teperjen, vigyen el randizni ide-oda, mozi, étterem, stb... majd pedig "Bocsi de ugy erzem mi meg se illünk össze". Persze mindezt szex nélkül. Mégérdemli simán ez a göreny pasas.
2016. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11:

Ja, minden randi és hazakísérés után "sajnos megfájdult a feje" :D

2016. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sem hinném el hogy komolykapcsolatot akar voltam màr laza kapcsolatba !Az egyik exem eljött a szüleimhez mikor ekkor jàrtunk kb 2hete és utana lefeküdtünk ês szépen lassan lekopott !De pl màr a többi rokonlàtogatàsra nem jött el csak a szüleimmel beszélt kb ennyi!Aztàn már hirtelen a haverokkal való chatalés meg bulizás fontosabb lett!Am mikor elkezdtünk jàrni kb pàrnapra volt egy buli a haverjaival oda sem vitt el !
2017. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Én nem értelek, ha randizol vele akkor tetszik. Akkor miért nem akarsz pár randi után szexelni? Nem jobb ha minél hamarabb kiderül hogy összeilletek-e? Ne haragudj én nő vagyok de nem várnék egy férfire heteket. Olyanokkal randizom akik bejönnek, fiatal vagyok, érzek, kívánom stb. Miért fojtsam el magamban? Én se várnék a helyében. A szex természetes dolog.
2017. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: Talán mert mindenkinek más az értékrendje, és a kérdezőnek nem elég az, hogy valaki "tetszik", meg "járnak" meg "randizgat". A pasi az eddigiek alapján szexkapcsolatot akar, a kérdező meg nem.
2017. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!