Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom hosszabban megkérdezni és a gyk nem engedi h kitegyem a kérdést.

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy van egy 23 éves fiú (én 17/L)

Egyszer találkoztunk még csak,de azóta ki sem megy a fejemből,ez kb. egy hónapja lehetett.akkor amikor találkoztunk,akkor is csak egy összejövetelen találkoztunk,de láttam,hogy itt-ott engem nézett.nemrég bejelöltem fb-on és azóta utalgat rá,hogy tetszem neki.

a kérdésem az lenne,hogy ha legközelebb találkozunk(hamarosan és akkoris egy összejövetelen)akkor oda-e menjek hozzá? és ha igen akkor miről beszélgessek vele? nem szeretnék olyasmiről,hogy szia,mizu? vagy szia,hogy vagy?

vagy írjak neki fb chaten? és ha igen akkor ott mit írjak neki? ezesetben sem szeretném a szi,mizu?-t használatba venni.


nagyon szépen köszönöm,ha segítetek nekem :)


2010. máj. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele,menj hozzá oda,és kezdd el az ismerkedést a sablonos szia mizu?-val,akkor már tudni fogja,hogy miért mentél oda,és hogy nem ez volta célod...:)

Ha látod hogy szívesen beszélgetne veled,akkor kérdezhetsz mást is,hogy ne legyen "kínos csend",onnantól már simán megy a dolog,ha érdekled KOMOLYABBAN akkor ebből lesz valami,ha meg nem,akkor sok pasi van még a világon...:)

Sok sikert!:)

***NiNaaa***

2010. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúnak kell odamenni. Ha már az elején nem tesz meg ennyit a kapcsolatért, akkor végig neked kell a kapcsolatotokért dolgozni.
2010. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!