Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak egyedül szilvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Jó külsejű , budapesti huszonéves férfi vagyok.

Tulajdonképpen bármit csinálhatnék aznap, nem nagyon van olyan program, amit ne engedhetnék meg magamnak. Az egyetlen akadály, hogy nincs hozzá társaságom. A barátaim külföldön vannak, vagy vidéken, vagy a párjukkal töltik.

Gondoltam valahogy emlékezetessé kéne tenni azt az estét. Ahhoz viszont semmi kedvem, hogy egyedül elmenjek valami random buliba, hogy aztán megfektessek egy újonnan megismert csajt, ennél azért értelmesebb programra vágyom.


2016. dec. 29. 19:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát nézegettem mindenféle lehetséges programokat, de egyelőre nincs túl nagy motivációm kimozdulni.
2016. dec. 29. 20:22
 12/14 anonim ***** válasza:
A múlt szilvesztert egyedül töltöttem, jó volt. Nyugalomra, kikapcsolódásra, feltöltődésre vágytam. elutaztam egy vidéki nagyvárosba, ahol előtte szállást foglaltattam. Szilveszter estéjén bementem a belvárosba, megvacsoráztam és gyönyörködtem a fényekben és a sok embert néztem, hallgattam, mivel erre saját városomban nincs lehetőségem. Miután megvacsiztam koncerteken voltam. Ha éppen fázni kezdtem, beültem valahová egy lattéra, majd megint kimentem a koncertre. Mivel nem szeretem a petárdát, már éjfél előtt visszamentem a szállásra, bementem a szaunába, tusoltam egyet. Éjfélkor kinyitottam a pezsgőt, majd elaludtam. Így is lehet. :)
2016. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8: ez de jó :) köszi a linket :)

én is egyedül szilveszterezek - még nem tudom, hogy mi lesz a program, tavaly kirakóztam :)

2016. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen átalszom a szilvesztert. Utálom az ilyen kötelező jellegű mulatozást. Néha fantasztikusan jót bulizom a barátaimmal, főleg nyáridőben. Csak azért mert az év utolsó napja, nem kötelező semmit csinálni amihez neked sincs kedved.
2016. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!