Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alkohol tenyleg oszinteve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol tenyleg oszinteve tesz?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jo fiu baratommal kettesben mentunk bulizni, kb 3 szorakozohelyet vegigjartunk, jo sokat ittunk es eleg sokat o fizetett, belepojegyeket meg ilyesmik.

Aztan amikor mar hazafele tartottunk olyan hajnali 5 ora korul, akkor kinyogte, hogy o engem kedvel. Sose mondott meg ilyemit.

Akkor sajnos elutottem egy viccel de aztan gondolkodoba estem, hogy ezt most, hogyan ertette, kedvel mint havert, vagy mint egy esetleges baratnot?

Legkozelebb szilveszterkor talalkozom vele, hogyan tudnam ezt megtudni indirekt modon.


2016. dec. 27. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire más hatással van.
2016. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
A barátok kedvelik egymást. Ha nem így lenne akkor nem lennének barátok... Ha ittasan ennyit mondott és nem sírva, térden vallott szerelmet akkor ne is reménykedj hogy bármi többet érez barátságnál.
2016. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az alkohol oldja a gátlásokat, emiatt az ittas emberek egy csomó hülyeséget beszél, amik között véletlenszerűen lehetnek igazi, valóságos dolgok.

2016. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as véleményén vagyok én is.
2016. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogyan tudnam ezt megtudni indirekt modon."


A direkt mod luxus lenne?

2016. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!