Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin illik csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin illik csókolózni?

Figyelt kérdés
Szóval, mostmar baratnommel utcan talalkoztunk, szerelem volt elso latasra mindkettonknek, beszelgettunk randiztunk, harmadik randin ossze is jottunk. Viszont kiderult hogy nagyon felenk lany, csak otodik talinal csokoloztunk. Addig volt puszi, szajra puszi, bujas, oleles,tapi stb. De csók csak otodiken. Nagyon szeretjuk egymast, de neki idő kell. Szerintetek van ezzel baj? Mellesleg megertem, es turelmes vagyok vele, mert nagyon szeretem, es szegeny nagyon sokat csalodott. 21f, baratnom 22.

2016. dec. 26. 11:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normális. Ha érzed, hogy jól érzi magát veled, akkor adj puszikat a szájára és amikor már belelendültetek, akkor dugd át a nyelved és akkor látod, hogy reagál.Ha szeretné, akkor ő is vissza fog csókolni, ha nem, akkor meg várj még vele pár talit.
2016. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Első randin majdhogynem kötelező. Nem tudom, miért erőltetitek, ha tetszenél neki, már első randin hagyta volna magát megcsókolni, akármilyen félénk is.
2016. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megvolt az első csók, az otodik randin. Csak eddigi lanyoknal mindig csokoloztunk elso, masodik randin, ezert furcsa. Egyebkent nagyon boldog vagyok vele, törődik velem stb, csak furcsa kicsit a helyzet. De akit kérdeztem azt mondta vegre egy nővel talalkoztam, nem egy kislannyal, és nem felenk, hanem ez a normalis
2016. dec. 26. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem illemből csókolózunk, elég baj ha te abból teszed és nem érzelemből!
2016. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!