Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem illik mások előtt csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illik mások előtt csókolózni?

Figyelt kérdés
Kaptam már ilyen megjegyzést ismerőstől, amiért az utcán szájon csókoltam a párom.... ez most tényleg olyan nagy baj? Nem szoktunk mandulanyalogatósat játszani a város közepén, nyílt helyen vagy barátok, rokonok előtt sem lövünk el vad nyelves csókokat - de mi van abban, ha olykor adok egy szájrapuszit a páromnak?
2012. okt. 8. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond vele, ha adtok egy szájrapuszit vagy elcsattan egy csók, de a középsulis, buszon ülős korszakomban falra tudtam mászni attól, mikor mögöttem non-stop nyalták-falták egymást és csak a cuppogást hallottam végig. És nem, nem irigység, ez akkor is ugyanígy volt, ha éppen volt barátnőm, és akkor is, ha nem.
2012. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, azt már én is ízléstelennek tartom. De határok között... mégis miért kell ilyenért megszólni valakit? :O
2012. okt. 8. 16:13
 3/6 Dávidmester13 ***** válasza:

szerintem nem gond ha adsz az utcán egy szájrapuszit a párodnak, ez belefér. de lehet hogy az ismerősöd csak féltékeny volt arra hogy neked van kivel csókolóznod, vagy csak simán rosszul esett neki azt hogy látta.

Nekem is néha rossz érzésem van amikor ülök a buszon és látok kint egy csókolózó párt és ahogy utána egymására mosolyognak és ölelkeznek... elég rossz látni hogy ők boldogok nekem pedig senkim nincs :(

de van ez így.

2012. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk vad nyelves csókcsatákat nem alkotnék a nyílt utcán vagy mások előtt... olyankorra megmaradna a szájra puszi. Ha egy párt látok, hogy egymás torkában vannak tőlem mondjuk egy méterre vagy akárhol, akkor igen enyhén felmegy bennem a pumpa és nem irigységből, csak egyszerűen amit néha leművelnek, hát az na... Ha csak annyit látok, hogy mondjuk egy puszit nyomnak egymásnak az aranyos, viszont akkor picit tényleg irigykedem :/
2012. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

amit írsz az még úgy oké. de csókolózni tényleg nem illik nyilvános helyen, csak ezt az illemszabályt senki nem ismeri, pedig le is van írva modern könyvben.

meg nem is kényelmes nyilvános helyen, nem? engem tökre zavar h ott van egy csomó ember

2012. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%

illetlenség,undorító és közönséges,ráadásul nevetséges is!

Értelmes ember nem viszi utcára a magánéletét,ugyanis senki se kíváncsi rá,figyelemfelkeltő gusztustalan szokás!!!

ne csináld,és akkor nem fogsz meglepődve csodálkozni,miért szólnak meg!

2013. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!