Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam meg hogy NE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam meg hogy NE tetszek a fiúnak akivel ma talizok?

Figyelt kérdés
Ugye van egy srác akit múlt hete ismertem meg interneten.Bejövok neki képeken,de nekem van barátom. Csak fiúhavert szeretnék.Ebbe nincs semmi baj,gondolom.Baratom is tudja hogy talizok vele. Szóval az lenne a kerdes hogyan oldjam meg hogy nejojjek be neki ...:D Pl:milyen hajam legyen,hogy viseledjek.stb

2016. dec. 19. 05:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd le a hajad és daueroltasd be, mint a mamiknak szokott lenni. Ja el ne felejtsd valami ocsmány, vöröses rózsaszínes nem tudom én milyen színűre befestettni. Mint multkor youtube-on néztem megasztár válogatást, már jó régi volt, mindegy ott a 23 éves csaj nézett ki vagy 53-nak. Mama dauer haj, hordó has, valami ocsmány barna ruha.
2016. dec. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így semmi értelme nincsen. Ez olyan, mintha úgy akarnál úszni a tengerben, hogy közben nem lehetnél vizes. Akkor már jobb, ha inkább a parton maradsz, főleg ha amúgy is megvan mindened ott. Minek bonyolítani?
2016. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak barát, és tudja, hogy van pasid, akkor vidd el őt is magaddal a találkozóra. :)

De áááá, azt nem akarod, mert akkor a másik srác nem fog lihegni utánad, amivel legyezgeti a hiúságodat. :)


Ha nem akarsz neki tetszeni, akkor kezd azzal, hogy a randit átrakod másik napra, aztán onnan is késel legalább fél órát. Dobj egy sms-t tíz perc késés után, hogy "lehet, hogy kicsit késel, de már úton vagy". Aztán hívasd meg magad valami drága helyre, ahol egész végig nyomogatod a telefonodat.

2016. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as, jókat nevettem a mondataidon, és félrenyeltem a bejglit :D
2016. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy hülyeség.

Úgysem fog rád csak barátként tekinteni. Ne tápláld belé a reményt, inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot.

És amúgy minek neked fiúbarát, ha ott van a barátod? Neki kellene ezt a szerepet betöltenie, nem másnak.

Mondd le szépen a találkát, nyomatékosítsd, hogy van pasid és felejtsétek el egymást.

2016. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
En ezt ugy abszolvaltam, h nem mostam aznap reggel fogat es bevagtam egy hagymas burgert, aztan kozoltem hogy sjanos nekem mindig ilyen budos a szam es az orvosok nem tudjak mitol😂😂😂Soha tobbet nem hallottam rola😂😂😂😂
2016. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szóval ha összejön a haverság, akkor ezentúl mindig csövesen, igénytelenül fogsz neki felöltözni, ahányszor bandáztok együtt? Sőt, mi van, ha egy baráti társaság is összejön, aminek mindketten tagja vagytok? Mindig csöves leszel, ahányszor velük vagy? :"""D


Na meg nem tudom, hogy tisztáztad a dolgot, amikor kettesben találkoztok, és ő még mindig nyomul. Szerintem sehogy, vagy elég bénán találhattad. Ha meg őszintén, nyíltan kimondtad, hogy neked csak haver kell, de ő tovább folytatja a nyomulást, az már az ő baja, és olyankor jobb megszakítani a kapcsolatot...


21/L

2016. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. nekem is van fiú barátom, de én is tisztáztam vele hogy van párom. így nem is volt szükség rá hogy rusnya legyek, igénytelen, koldus. ő eldöntötte hogy ettől még akar velem barátkozni és ennyi.

ha nálatok ez nem így volt, akkor tényleg olyan, mintha csak élveznéd hogy vágyakozik utánad.

ha meg ő is felfogta hogy csak barátok lehettek, akkor nem lenne szükség erre a játszadozásra.

amúgy szerintem nem nehéz kitalálni, hogy lehetnél ellenszenves egy férfinek.

2016. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondd le a randit azzal az ürüggyel, hogy a jósnőd szerint nem illetek össze.
2016. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!