Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam hogy ne tartson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy ne tartson zaklatonak?

Figyelt kérdés
Alakulnak (vagy alakultak) a dolgok egy sráccal. Baráti korbol, mar lassan negy éve ismerjük egymást es valahogy mindig ereztem köztünk azt a kis kémiát. Mindig is ugrattuk egymast, flortoltunk kicsit es nagyon jol elvoltunk. Egyik kozos barátunk hazibulijan mindketten kicsit tobbet ittunk a kelleténél, de nekem meg volt erőm elkiserni ot egy szobába. Mikor magára hagytam volna hogy aludjon, magamelle rántott es legalabb két órán at feküdtünk egymas karjaiban es beszélgettünk. Ezutan par napig meg tartottuk a kapcsolatot de kozel egy hónapig semmi nem tortent. Par hete vettem a bátorságot es rairtam, onnantól kezdve ugy három hétig kozel minden nap beszéltünk legalabb néhány szot, ahogy időnk engedte. Talalkoztunk is volna, amit o hozott fel, de vegul kozbe jott valami. Legutóbb egy kedden irtam neki, de azota nem hallottam felőle, mar kb három napja. De felek irni neki megint, mert nem akarom,hogy azt higgye, zaklatom. Mit kene csinálnom, hogy írjon? Vagy hagyjam a fenébe?

2015. szept. 16. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne írj neki még pár napig. Tudom nehéz, de bírd ki valahogy! Ha nem hozza fel sajnos a talit,akkor még egyszer megpróbálhatod megkérdezni, hogy összefuttok-e(de sztem csak jövőhéten kérdezd meg).
2015. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában az szokott jelentkezni, aki lemondta a randit (jó, ha mindjárt a lemondással együtt felveti az "esőnapot"), de egy udvarias, baráti érdeklődés messze áll a zaklatástól.
2015. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!