Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ketten harcolunk egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketten harcolunk egy lányért hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Találkozni fogok egy lánnyal, akivel eddig csak neten beszélgettem. Úgy tűnik nagyon bírjuk egymást, sok a közös is bennünk, úgy tűnik semmi akadálya nem lenne hogy összejöjjünk randin. Viszont tudtam és el is mondta, hogy később mással is fog találkozni, azaz konkurenciám van.

Az lenne a kérdésem, hogy a randi jól sikerülne és látom hogy jól érezte magát, akkor a végén megcsókolhatom szerintetek? vagy várnom kell vele amíg nem találkozik a másikkal?

Köszönöm előre is!


2015. ápr. 28. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki párbajra, lángoló pallosokkal. A győztesé a csaj. A halott vígaszdíjnak kap egy csókot az öreg Zord Kaszástól
2015. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nos ha veled találkozik elsőnek, akkor előnyöd van..

de melyik az a ribi, amelyik két randit tol be egymás után és még el is mondja a randipartnernek? :DD

2015. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem ribi egyáltalán, őszintén elmondta nekem

úgy tudom vele ismerkedett meg először, de később találkozik vele, velem pedig előbb

2015. ápr. 28. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:

EMBER! RANDIJA lesz utánad, akivel szintén randizik..

és még ezt az orrodra is köti.. a két randi nem gáz, csak az, hogy ezt el is mondja neked.. :D

am te dolgod, majd rághatod a kefét, hogy a szerinted jól sikerült randitok után vajo smárol-e épp a másik sráccal.. :D

2015. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy lefújja mert olyan jó leszek neki:)
2015. ápr. 28. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj de hülyék vagy álszentek itt egyesek. Netes ismerkedésnél senki nem egy emberrel ismerkedik egyszerre maximum akkor ha úgy jött össze. Mindegy a nem férfiak sok nőnek írnak és akik válaszolnak azokkal beszélgetnek.Nőknek többen írnak és válogatnak. Aki nem csak egót gyűjt az találkozik is velük. Ez nem ribiség vagy hűtlenség amíg mással nem vagy kapcsolatban senki semmilyen jogon nem kérhet számon senkit. Inkább ott van a nagyobb buktató ebben hogy honnan számít kapcsolatnak sokszor a kezdeti hűtlenség könnyen kiblekkelhető és erre a férfiak hajlamosabbak ilyentéren mert egy nő ha talált valaki megfelelőt esetek nagy részébe becsületesen nem keres mást.Én is társkeresőről netről mindig többel ismerkedtem viszont találkozni mindig csak eggyel találkoztam és ha összejöttem vele befagyasztottam a többi viszonyt. Pont azért kellett neten ismerkednem mert visszafogott vagyok hogy élőben alakuljon valami.Amúgy kérdező akkor sok sikert előnyöd van de nem biztos még semmi sem.
2015. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha csak nem kíséred haza és töltöd nála a nap további részét, nem lehetsz benne biztos.. de mind1, én ennyit tettem hozzá a témához, tuti lesz valaki aki majd bíztatni is fog.
2015. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 olvasd már el figyelmesen, hogy mit írtam királylány és rájössz melyik részével nem értettem egyet.
2015. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ami engem illet, ha jól sikerül és látom rajta hogy jól érezte magát, akkor meg fogom csókolni és nem érdekel a másik srác :)
2015. ápr. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!