Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívhatnám el, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívhatnám el, mint barátot, hogy kettesben lehessünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb 1 hete ismertem meg úgy közelebbről. A buszon meg a suliban szoktunk beszélgetni, és nagyon jól elvagyunk:D szeretném elhívni vhova, ahol kettesben lehetünk,, pl búcsúba, v bármi rendezvényre, de faluban lakunk (egymástól pár utcányira), és itt nem nagyon vannak rendezvények:D:D csak úgy meg nem akarom kihívni. kell vmi ürügy h találkozzunk. pls segítsetek!

17/L


2010. máj. 2. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefonon,szóban,MSN-en(manapság itt mindenki azon éli a nemi életét) esetleg ismerős által,galambpostán,füstjelekkel,tam-tam dobbal,morzéval.
2010. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
félreértetted a káérrdést sztem... mi szoktunk beszélgetni szóban :D csak azt nem tudom hova hívjam sulin kívül, mert sulibna csak szünetekben tudunk dumálni
2010. máj. 2. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:

A kalapban két golyó van, egy piros és egy kék. Két kikötés van: a pirosat nem húzhatod, és a kéket sem. Melyiket húzzam?


Lényegében semmi különbség nincs az én fenti kérdésem és a te kérdésed között. Igenis ki kell húzni vagy a pirosat, vagy a kéket, mert különben semmi nem lesz.

2010. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hívd el villásreggelizni!
2010. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hívd el sétálni valamerre... Mert éppen kedved lenne hozzá és rá gondoltál... :) Hát én örülnék neki a srác helyében.
2010. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha egy bográcsozást, vagy kis bulit tartanék? bár akkor nem lennénk kettesben:D
2010. máj. 2. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Tarts. Csak olyan ismerősöket hívj rajta kivűl akiket nem ismer és veled fog akkor beszélni :)
2010. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kávézó,Park, vagy valami kis nyugis hely, és példának mond azt hogy a te nem találtál valamit a neten (valamit kitalálsz) amit kerestél és nem jönn-e el segíteni vagy valami ilyesmi,utána pl. egy kávézóba megkeresitek gyorsan utána meg jön amit te továbbra szeretnél =)
2010. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!