Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek / mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek / mit jelenthez?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, amikor leszált a buszról sose a rövidebb úton megy , hanem a hosszabb úton, és ahányszor ott jön el a házunk mellet látszik rajta hogy keres valakit mindig, és mikor meglát rámnéz és mosolyog és "kinyög" egy sziát, de a hugai pedig nem, ez jelenthet valamit? Én szeretnék vele járni, de kicsit szégyellős vagyok hogyan közeledjek felé ? Kérlek ne írjatok baromságot tényleg érdekelne.
2010. máj. 2. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és mond el neki, max kiröhög, de ha nemteszed meg akkor itt siránkozhatsz
2010. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel már én is voltam így, de ha kiröhög nem akarom hogy végig röhögjenek késöbb rajtam és a hugai is amikor meglátnak, mert egy utcában lakunk
2010. máj. 2. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá ismerkedni,vagy kérdezd meg tőle mit csinál a hétvégén,nincs-e kedve elmenni veled valamerre...

csak ügyesen ;]

2010. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha rád köszön már nyert ügyed van .. a csajok 99%-a nem szokott elöre köszönni.. KIVÉVE AKKOR ha nagyon,nagyon bejön nekik 1 srác:D és ha a házatok elött elmegy és "keres valakit" akkor?? mire vársz? öszintén.. ha vele akarsz járni, akk most miért érdekel téged az, h mit gondolnak rolad a hugai???-.-" vele akarsz járni.. nem pedig a hugaival... és ha ök nemköszönnek nekik nem tetszel.. ennyixD v nemtom.. köszönj neki elöre.. mondmeg neki h haza kisérheted-e... de ezzel1 picit ovatosan:) csak akkor kérdezd meg, ha már 1 picit biztosvagy a dologban.. merhanem akk tökönrug xD..de 1xüen mondod h szia és ha nemtod megkérdezeda nevét v vami.. v ha nemvagy olyan aki odamer mennixD.. De sztem élöbe jobb:) a csajok jobban szeretik.. és nemfog kiröhögni:) ha norm a csaj () ha igen akkmeg nem norm:P tod az1 mocskos k*csög aki kiröhögi a másikat amikor "szerelmet vall neki" szal ennyi:) max nemet mond.. de ha nemakar megsérteni akk meg figyelj a reakciokra..és ha olyan akk ne nyomulj rá... pl ha hirtelen témátvált akk nemszeretne rá válaszolni.. és ne eröltesd a választ mer azt akarja mondani ami neked nem tetszene.. Nah KB ennyi.. amn kort irhatnál :) Rem segitettem

16/F

2010. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15/F , és az csaj is 15/L
2010. máj. 4. 20:34
 6/8 anonim válasza:
szerintem csak lazán kezdj el vele "barátkozni". szóvall: ha leközelebb találkoztok, menj oda és csak bezsélgessetek. bármiről...pl ha osztálytársak vagytok akkor egyszerübb, mert dogáról, vagy tanárról v bármi másról beszélhettek. ezt csináld pár napig, aztán mondjuk hívd el fagyizni. a fagyi az egyik legjobb, mert tényleg csak egy kis ártatlan dolog. ha tényleg bejössz neki már beszélgetés allat észre veheted, v ha meghívod. de ha nagyon furán néz rád mikor elhívtad, mond azt hogy :a hugajid is jöhetnek. de persze akkor is majd rá öszpontosítasz, de így is úgy is jól jösz ki ebből az ügyből.:) ha meg minden jól megy ketesben mentek, és jót szórakoztok. ( de ne felejts el pénzt vinni! xD) 12L
2010. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben :D és a pénzt se felejtem, akkor mikor legközelebb látom megkérdezem a nevét, utána mikor megin látom elhívom fagyizni :D Köszönöm szépen minden válaszolónak
2010. máj. 4. 21:21
 8/8 anonim válasza:

20:50 -vok

sok sikert!!:)

2010. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!