Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Van egy fiú aki tetszik hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik nagyon nagyon... Hogy tudnák hozzá közeledni? már még régen elutasítottam még akkor csak 13 éves voltam és nem volt előtte barátom és féltem, hogy mi lesz ha csalódást okoz stb... hogyan tudnák vele összehaverkodni annyira hogy megtudjam hogy igent mondana e?
2011. nov. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok most? (mind 2en)

Beszélgess vele, küldj jeleket stb.

2011. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17. És hogyan küldjek neki jeleket?
2011. nov. 9. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ultrarövid-hullámú rádióval, vagy földfelszíni digitális jeladóval...


/facepalm

2011. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kacsintás, mosolygás(ezt a fiúk sokra értékelik!!!), Flörtölgetés, de ne mássz rá, mert akkor elmenekül!

;)

Remélem tudtam segíteni, ha szeretnéd beszélhetünk privátban is, van még pár tippem:)

2011. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lólvan akkor írok neked privit köszi szépen sokat segítettél:)
2011. nov. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!