Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszetek valakinek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszetek valakinek, akkor hogyan viselkedtek vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel pár hete ismerkedtem meg. Tegnap azt hallottam, hogy nagyon tetszem neki.Egyik ismerősünk pletykálta el, hogy ha pl beszélek vele, akkor utána teljesen a fellegekben van; vagy hogy annyira tetszem neki, hogy zavarban van és nem mer udvarolni stb.


Nem tudom, de nekem ez olyan furcsa...Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan viselkedjek vele. Szimpatikusnak szimpatikus, de nem tetszik külsőleg, így nem is vonzódom hozzá. Viszont egy nagyon rendes, kedves srác.

20 éves vagyok és még soha sem volt barátom, nincs semmi önbizalmam és már teljesen úgy voltam/vagyok vele, hogy jó pasival úgysem jöhetek össze, ezért inkább egy rendeset választok.

Így megérne egy próbát? Később lehetne belőle valami?


2010. máj. 1. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Meghúzom a copfját vagy széttárom a ballonkabátomat
2010. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy hosszú lépésre!!! Honnan veszed, hogy ha valaki rendes, akkor nem jó pasi, ill. fordítva?!
2010. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan rá értettem. Mert ő rendes, de külsőleg nem jó pasi. Illetve ez így ebben a formában nem igaz, mert a szépség relatív, szóval másnak még ő lehet jó pasi. Szóval nekem nem jó pasi, külsőleg. Viszont belsőleg meg kifogástalan. Kicsit lehet zavaros, de azért remélem így már érthetőbb.
2010. máj. 1. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a szemét k*vák közé akarsz tartozni, aki csak kihasználja szegényt mert tudja, hogy jobbat nem kaphat, akkor mindenképp megér egy próbát.



Amúgy ha nem tetszik, akkor hogy fordult meg a fejedben, hogy összejöjjetek?:O


21F

2010. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szimpatikusnak szimpatikus, de nem tetszik külsőleg, így nem is vonzódom hozzá."


Nem vonzódsz hozzá, ez az eddigi egyetlen állításod, a többi szöveged irreleváns.


"jó pasival úgysem jöhetek össze, ezért inkább egy rendeset választok. Így megérne egy próbát?"


Nem vonzódsz hozzá. Akkor miért "választanád"? Azért, hogy fel tudd mutatni a (barátnők, nagymama, anyuka, unokahúg, világ közvéleménye...) előtt, hogy "van pasid", akit aztán persze dobsz, hiszen nem vonz?


Kicsit önzőnek, felületesnek és kívülről irányítottnak tűnsz a szöveged alapján, de hát még fejlődhetsz, még előtted az élet.

2010. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik akkor hagyd a fenébe, nem lesz belőle semmi, legfeljebb megbántod.
2010. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!