Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van már értelme újra randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már értelme újra randizni?

Figyelt kérdés
Nemrég zártam le egy kapcsolatot, de már szívesen kezdeném újra az ismerkedést. Van is egy-két ember, akivel el tudnám képzelni a dolgokat, de félek, hogy csak a kisördög bújt belém. Hogy csak azért akarom az egészet, hogy elfelejtsem a múltat. Talán rosszul sülne el az egész, és nem is akarom komolyan? Csak a szakítás fájdalma visz rá? Szóval félek attól, hogy megbánom és még mélyebbre süllyedek. Mit tegyek?
2010. máj. 1. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtudom...
2010. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megprobálhatsz randizni mással, de szerintem ugysem fogsz irántuk érezni semmit, én 4 honapja léptem ki egy másfél éves kapcoslatbol azota volt 4-5 bnöm kb 1-2-3 hetesek voltak mer semmit nem éreztem irántuk, a lángot sem,

vagy felvállalod ezt vagy inkább tartasz szünetet de akkor értelmetlennek fogod érezni magad, és folyton bizonyitani akarod hogy több vagy a semminél, kb ez a 2 a valoszinü

2010. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kételyeid vannak, akkor szerintem nem vagy még kész új kapcsolatra. De randizhatsz persze, csak előtte nem árt tisztázni a dolgokat a sráccal.
2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most őszintén srácok! Ti randiznátok egy olyan lánnyal, aki még nincs teljesen túl egy szakításon? Mert szerintem nem.

Hiányzik mellőllem valaki. Egyedül is megvagyok, de nem az igazi.

Csak félek, hogy saját magamat is becsapom ezzel.

2010. máj. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!