Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés
16/f. Nem beszéltem még velük ilyenről. Hogy adjam be? Jah, és meiküknek mopndjam meg hamarabb? Simán mondjam meg, h VAN Csajom, vagy próbáljam rávezetni őket, de hogy?
2010. máj. 1. 19:34
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:
apádnak mondd meg. büszke lesz rád. no para.
2010. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Apa, anya van barátnőm. Nem hinném, hogy kiakadnak, inkább örülnek neki, hogy nem vagy homár.


üdv

2010. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki. Vagy járjál velem

Béla atya

2010. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bazz, így: "Képzeld, van barátnőm! És tök jó! Aranyos, blablabla..." Mit kell ezen parázni? Amúgy ha végképp parás, és ezen elmélkedsz, akkor apádnak. :)
2010. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Apa be szeretném mutatni a barátnőmet Bélát


csak vicc xd


simán mond meg

2010. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jajj Béla atya, hát még a múltkoriból se tanul? Mikor az asszonyok elverték magát. Szégyellje magát, maga ördög. 76/L


Babi néni

2010. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szivesen összejönnék veled Béla atya. Dicsértessék
2010. máj. 1. 19:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Csak megkérdezik amikor elmész otthonról, hogy hova mész. Akkor megmondod, hogy a barátnőddel találkozol
2010. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hékás, most én vagyok az ügyeletes babi néni!!


szerintem hagyd a francba nem kell mondani, előbb-utóbb úgyis evidens lesz.


Babi néni 76/L

2010. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg, szerintem 16 évesen nem vagy annyira fiatal, hogy ezen kiakadnának.
2010. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!