Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek, volt már hasonló szitutok?

Figyelt kérdés

Tudom, h senki sem lát bele a másik fejébe, tehát mindösszesen az alábbiakban elhangzottak alapján szeretném kikérni a véleményeteket: Megismerkedtem egy lánnyal a neten kb. 1,5 hónapja. A közös hullámhossz szinte azonnal megvolt, hamar megtaláltuk a közös pontokat is, én nagyon hamar megkedveltem őt, megvolt a face jelölés, skype chat-elés is stb. Mondta már nem is egyszer, h kedvel és örül, h rátaláltam a neteg stb. Ezt mind magától mondta, nem én húztam ki belőle, nem én tereltem a témát erre, spontán mondta ki. A fura viszont az, ha massengeren beszélgetünk, folyton én tartom a szót, én keresem a témákat, ergo én viszem a beszélgetést, és ha nem írok, akkor akár fél óra is eltelhet mire ír vmi tok lényegtelenet pl. h épp fázik. Viszont ha skype-olunk alig lehet lelőlni, sokszor szóhoz is alig jutok annyit beszél, és 3-4 óra beszélgetés úgy megy el, mintha csak 10 perc lett volna. Ám ha nem keresem, ő sosem keres, nem ír, nem hív. Másfél hónap alatt 1x fordult elő, h rámírt, ő keresett. Na és, h a lényegre térjek. Megbeszéltünk egy randit, ami végül lemondott, mert beteg lett (nem kamu, skype-on láttam, h taknyos volt), de mondta, h szeretne találkozni, és nem akarja, h azt higyjem csak lekoptat stb. Végül most lesz vasárnap a randi, ami igazából ő tervezett meg, ő hozza fel folyton témának. De ha nem erről beszélünk vagy nem hangchat van, tökre kuka. Én kérdeztem, h ezt miért csinálja, mondja mert lusta pötyögni. Az, h miért nem keres, mert álítólag nem figyeli ki mikor van online... Na de megint eltértem az alap kérdéstől. Elnézést érte. Szóval, vajon az miért van, h akar randizni, mondja, h kedvel, de amúgy nem keres sosem, és ha nem skype-olunk, akkor úgy kell kihúzni belőle a szót? Ti találkoztatok már ilyen emberrel? Egyeltalán van értelme egy ilyen lánnyal tervezni valamit, vagy úgy se lesz semmi?

Bocsánat a kissé szedett vedett felvezetésért. :) 25/f 23/L



2016. dec. 7. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Vasárnap mindenképpen menj el a randira és szerintem választ kapsz tőle a kérdésedre.

Addig pedig hidd el Neki amit mond!Hihető ugyanis: nem szeret pötyögni..sokan vannak ezzel így!Az,hogy nem keres lehet,hogy azért van mert nőként úgy gondolja,hogy Te keresd Őt.

Ez mind változhat ha közelebb kerültök egymáshoz.

2016. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Én is gyűlölök pötyögni, főleg, hogy este már sötét van, és nem is látok normálisan.

Minek koptassam a billentyűt vakoskodva, ha beszélnünk is lehet? Megértem a srcáot, bár az, hogy 1-5 hónapig?! nem keres, nálam már kizáró ok lenne.

2016. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Bizonytalan vagy, és már randi előtt azt kérdezed, hogy van-e értelme tervezni.


Úgy lenne ez helyes, ha randi után döntenél te magad, a segítségünk nélkül. :D

2016. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Én sem szeretek messengeren beszélgetni olyannal akivel együtt vagyok. Miért nézzük egymás sorait, ha fel is tudjuk hívni egymást. Szerintem emiatt ne írd le, mert, ha skypeon jól eltudtok beszélgetni, meg szeretne veled találkozni is, akkor nem veled van baja, hanem tényleg nem szeret pötyögni :)
2016. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!