Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban sok a napi szintű beszélgetés?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férfi. Egyelőre neten ismerkedünk és mindennap beszélünk elég sokat. Elkezdtem azon gondolkodni, hogy talán nem kellene mindennap beszélgetnünk, mert még azt gondolja, hogy valami levakarhatatlan alak vagyok, aki megöli a ragaszkodásával, úgy hogy még nem is ismerik egymást.
2016. dec. 4. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rá, nőgyűlölő férfi, nem akar neked jót. Ha neki sincs nője, neked se legyen.
2016. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ahogy jónak látod. Ha ő nem keres téged minden nap, akkor te se keresd. Ha rövid, egyszavas válaszokkal reagál, akkor kezdheted leépíteni az egészet. Ha nem tapasztalsz ilyet, akkor nyugodtan keresd, bár én alapból nem fűzök sok reményt az internetes ismerkedésekhez.
2016. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatot nem kellene játszmákra építeni. Nem szabadna úgy belekezdeni, hogy még az sem jön őszintén, hogy mikor beszélsz vele. Ha szeretnél vele beszélni beszélj, ha nem szeretnél akkor ne tedd.
2016. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Itt nem a játszmákon van a hangsúly. Én bármikor szívesen beszélgetek vele. A hangsúly itt most azon van, hogy vajon ő is szívesen beszélget-e velem, nem vagyok-e kicsit sok neki.

2016. dec. 4. 14:19
 15/21 Nem mondod :D ***** válasza:

Nos. Netes ismerkedés. Rám írt fb-on is. Beszélgettünk napi szinten az első 4-5 napban...aztán utána mintha már nem lett volna olyan érdeklődő, ha ráírtam beszélgettünk rendesen, mint azelőtt, de magától nem írt. Aztán megint nekem kellett ráírni. És amikor harmadszor is én kellett ráírjak már csak annyit írtam, hogy ez abszolúte nem kötelező és hagyjuk. Szóval ha eleinte napi szintű a beszélgetés és aztán hanyatlik/ritkul a dolog, én pl. automatikusan arra gondolok, hogy már nem érdeklem. És jelen helyzetben is gondolom így van, úgyhogy nem is írok neki többet és ha ír sem foglalkozom vele. Mert akármennyire is talál a szó, de ha bizonyos szinten megszakad az érdeklődés (ráírás hiánya), akkor arra is gondolhatsz, hogy a képbe lépett valaki más és neked már azért nem ír napi szinten.

Szóval a lényeg az, hogy ha kölcsönösen írogattok egymásra, akkor nem gáz a napi szintű beszélgetés, de ha csak te írsz rá mindig, akkor ott valami nem oké.

2016. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Akkor ne írjak neki? Meglátom, hogy rámír-e?


Egyébként ha beszélgetünk, akkor nem annyit ír, hogy oké, ja, aha és a többiek, hanem értelmesen, hosszasan ír.

2016. dec. 4. 14:42
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi megismerkedésünktől kezdve órákat beszélünk naponta - ebből első fél év totál távkapcs, valós találkát is utána tudtuk összehozni.

Aztán most már havonta x napot, vagy egy hetet is együtt töltünk, de minden nap csomót írunk, mert fontos, hogy mit gondol a másik erről-arról, vagy ha rossz a munka, erőt öntünk egymásba, stb.

Hiányzik, ha valamiért nem beszélhetünk.

2016. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekünk a napi szintű csókcsatározások is kevesek voltak :)
2016. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát ettől én még nagyon-nagyon messze vagyok :)
2016. dec. 4. 20:39
 20/21 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés lényege nem az, hogy megismerjétek egymást? Azt meg nem úgy a legkönnyebb, hogy sokat beszélgettek?

Soha nem akarnék semmit olyan embertől, aki nem képes naponta váltani pár mondatot legalább, egyből azt vágnám le, hogy nem érdeklem igazán.

Chaten meg nincs olyan, hogy "túl sok", mert ha épp dolgom van, vagy nincs kedvem senkihez, akkor nem nézem meg, és ennyi. A hívogatást könnyebben túl lehet adagolni, mert azzal lehet alkalmatlannak lenni. De chaten majd elolvassa, ha úgy van ideje.

Ha meg nem fél szavakban válaszol, akkor nem hiszem, hogy untatnád vagy ilyesmi.

2016. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!