Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban sok a napi szintű beszélgetés?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férfi. Egyelőre neten ismerkedünk és mindennap beszélünk elég sokat. Elkezdtem azon gondolkodni, hogy talán nem kellene mindennap beszélgetnünk, mert még azt gondolja, hogy valami levakarhatatlan alak vagyok, aki megöli a ragaszkodásával, úgy hogy még nem is ismerik egymást.
2016. dec. 4. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, én visszamennék olyan korba, mondjuk 90-es évek vége, amikor csak vezetékesen hívhattad a másikat, addig semmi. Az olyan komoly és romantikus. Így elmész a randiról, de folytatódik messengeren... kiábrándító.


Ja, de mindez csak nekem, lehet, hogy a te jelölted ezt imádja.

2016. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha kölcsönös az érdeklődés és mindketten igénylitek a napi szintű beszélgetést, akkor ezzel nincsen semmi gond. Mi nonstop beszélgettünk az ismerkedés fázisában a párommal, de nem tett tönkre semmit a dolog :)
2016. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Én igénylem, tehát nekem egyáltalán nem sok.

Tűkön ülve szoktam várni, hogy mikor beszélünk újra, olyankor másra sem tudok gondolni. Elborítja az agyamat valami...

2016. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
#1 nem kell fölmenni messengerre, meg nem kell netezni mobilon és folyton online elérhető lenni.
2016. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hmmm... Akkor csak én gondolom néha túl a dolgokat és nem gáz annyira, akkor ha mindennap beszélünk.


Remélem ez a lány is így van vele, hogy alig várja, hogy ráírjak :)


Mennyi beszélgetés után hívjam el randira szerintetek?


Kb másfél hete beszélgetünk, de ebben az időszakban nagyon elfoglalt, ezért eddig nem akartam elhívni.

2016. dec. 4. 13:33
 6/21 anonim ***** válasza:
Az a sok, ami már nem esik jól. Ha mindkettőtöknek jólesik, hogy minden nap beszéltek, és van miről beszélni, akkor nem kell ebből problémát csinálni (szóval nem úgy zajlik egy beszélgetés, hogy "Szia, mizujs? / Semmi különös, és veled? / Velem sem történt semmi..."). Ha megakad a beszélgetés, akkor azért lehet szünetet tartani. Nekem mostanában olyan időszakom volt hónapokon keresztül, hogy egy nagyobb dolog kötötte le a figyelmemet azon túl, hogy a munkában hajtás volt, és egyszerűen nem nagyon volt miről bárkinek is mesélnem, mert ezeket kellett megoldanom.
2016. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jó ha miden nap beszélek ilyenkor az adott fiúval :) Ha ő nem ír akkor írok neki én. Remélem ez a lány is szokott neked írni és nem csak te mindig.

Egyébként szerintem ha érzed, hogy ő is pozitívan gondolkozik rólad akkor már most is elhívatod.

2016. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Az a sok, ami már nem esik jól. Ha mindkettőtöknek jólesik, hogy minden nap beszéltek"


Nem tudom, hogy neki is jólesik-e :)


"Remélem ez a lány is szokott neked írni és nem csak te mindig."


Igazából ő kezdte az ismerkedést. Akkor nagyon érdeklődő volt. A másfél hetes beszélgetés meg is szakadt egyszer kb 1 hétre. Na én elkönyveltem, hogy akkor ennyi, aztán egyszer csak írt, hogy hogy vagyok stb. Onnantól folyamatosan beszélgetünk.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak.. Mostanában nem nagyon kérdez tőlem, és csak akkor ír, ha én ráírok.


Talán ezért is jött ez a gondolat, hogy kicsit visszább vegyek a tempóból, hogy mindig én írjak rá.

2016. dec. 4. 13:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Márpedig előbb-utóbb azt fogja gondolni, amit a leírásban levezettél.
2016. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kihasználónév:


Akkor szerinted jobb, ha nem írok neki mindennap?

2016. dec. 4. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!