Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy zsenifi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy zsenifiú, hogy jöhetnénk össze?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy közös szabadon választható "c" tárgyunk van az egyetemen(heti 1 alakalom). Egész más szakra jár, én még alapképzésen vagyok, ő mesterképzésen. Eleinte csak arra lettem figyelmes, hogy órákon firkálgat, rajzolgat, nem is jegyzetelt ,mégis aztán mindenre emlékezett, ami az órán elhangzott. Eleinte kicsit melankolikus művészléleknek látszott, mintha valami bánata lenne vagy csak simán zárkózott, de ahogy teltek a hetek, egyre nyitottabb lett és tök jól összehaverkodott többekkel is. Egyik órán melléültem és végigbeszélgettük az egészet. Nagyon sok érdekeset tudtam meg róla, mintha ilyen életművész lenne,nem olyan céljai vannak mint egy átlagembernek, őt a pénz egyáltalán nem érdekli olyat akar csinálni, amit szeret, inkább utazgatni, világot látni , természetet járni szokott, közben zongorázik, sportol,sok mindennel elfoglalja magát, korrepetálást is vállal reál tárgyakból. Gondoltam arra is hogy megkérem, h engem korrepetáljon, de nekem jól mennek ezek a tárgyak, így valószínűleg átlátna a szitán. Nagyon gyorsan jár az agya, elképesztő memóriája van, a humora is jó, meg a logikája. Nem könnyű kiigazodni rajta, de van benne valami különleges, mint aki nem ezen a világon él és a szemében jóságot látok és őszinteséget. Nincs eltelve magától, van önkritikája is. A korosztályomban csupa ösztönlényt látok, ő náluk sokkal érettebb, mer beszélni az érzéseiről, tudja, hogy mit miért csinál.
2016. dec. 4. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lényegében a legjobb úton jársz. Beszélgettek, ismerkedtek, s ebből bármi több is kialakulhat 😊
2016. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de lassan véget ér a félév és után nem lesz több közös óránk.
2016. dec. 4. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valahogy kipuhatolni, hogy mi a neve, vagy ha már tudod, akkor utalj rá, hogy facebookon beszélgetnél vele. Ott tudjátok tartani a kapcsolatot, aztán meg eldől, hogy merre tovább. :)
2016. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"nem olyan céljai vannak mint egy átlagembernek, őt a pénz egyáltalán nem érdekli olyat akar csinálni, amit szeret, inkább utazgatni, világot látni , természetet járni szokott, közben zongorázik, sportol,sok mindennel elfoglalja magát, korrepetálást is vállal reál tárgyakból"

Hát képzeld,az átlag emberek is pont ilyenek..viszont egy dolgot nem értek: nem érdekli a pénz,inkább utazgat meg világot lát, amely tevékenységekről köztudott hogy sok pénzbe kerül a művelésük..akkora zseni az a gyerek,hogy kitalált egy új fizetési formát? Vagy majd a légitársaságok ès szállodák vezetőit is korrepetálja reál tárgyakból? :D

2016. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D :D haha , nem egyfolytában ilyeneket csinál, csak szeret néha kiruccanni, erre gyűjt, korrepetálás mellett mindenféle alkalmi munkákat is elvállal és jó ösztöndíjakat kap és másra nem nagyon költ, a telefonja is valami régi butateló.
2016. dec. 4. 11:50
 6/9 A kérdező kommentje:
de annyira még nem ismerem
2016. dec. 4. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha rákérdeznél, hogy a közös órák megszúnése miatt, nem lenne e kedve valamikor csak úgy beülni egy kávéra valahová?
2016. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én lányként nem akarok kérdezni ilyet
2016. dec. 4. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert akkor mi a fene történik, ha ilyet kérdezel???

Leszakad az ég, megnyílik a föld, vagy beléd csap egy villám?

Felesleges volt ezt a kérdést kiírni, mert ha ekkora segg vagy, hogy ennek az egy mondatnak a kimondása derogál, akkor meg is érdemled, hogy soha többé ne találkozz a sráccal.

2016. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!