Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek az baj hogyha én 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek az baj hogyha én 13 vok, és aki tetszik nagyon az 16 éves éves és már nem szűz?

Figyelt kérdés
Vagy lehet belőle bármi?
2010. ápr. 30. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hátha ő tetszik neked,és teis bejössz neki.. (amit kétlek,már bocsi.) akkor lehet... csak 13évesen még ne 16évesekkel kezdj "járni"... hanem 13-14évesekkel ;) 14/F
2010. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha arra godoslz nem msot lettem 13 :D és a 13 éves fiúk azok még anyira nem úgy fogják fel a járást... a 14 évesek már esetleg am akor úgy mondom h kevesebb mint fél év és 14 leszek :D
2010. ápr. 30. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
vok helyett nehezedre esne leirni hogy vagyok? undorito e a szokas, de tudom minden netelgeto tizeneves szereti igenytelenul roviditeni.. remelem egyszer leszoktok rola. ahhh
2010. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 23F vagyok, de 1mikor 16 voltam a saját koromban "kapirgáltam".

Van benne rizikó, mert ha tovább akarná mélyíteni a kapcsolatot, amit te meg esetleg ha nem szeretnél - remélhetőleg - akkor egy komoly kudarcnak teheted ki magad. Várj még egy évet, s akkor pasizhatsz, de a korkülömbség ne legyen töb mint max 3 év.

Ez csak tanács, de fogadd meg.


Járni még járhattok...csak ésszel!!!

2010. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy pont rád lesz kíváncsi.főleg hogy nem szűz,törvényesen veled még lesem feküdhetne ő meg biztos leakarna.hagyd szerintem a srácot,keress egy értelmesebb 14-15 év körüli srácot.
2010. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nemkéne. Legalábbis sztm egy 16 éves fiú már legtöbb esetben nem csak simán járni akar valakivel... ha érted mire gondolok.

Éshát reményeim szerint még szűz vagy, és az a 16 éves csávó aki már nem szűz, csak kivételes esetben (pl. ha nagyon szerelmes LENNE beléd, akkor) bírná ki szex nélkül:D Így viszont, egyhamar oda lenne az ártatlanságod, ami még 14 évesen is korai lenne. És szerintem is jobb lenne 14-15 éves fiúkkal járnod, csakhogy tapasztalatokat szerezz, mert ilyen korban nem hinném h sűrűn közrejátszik a szerelem:D (mármint 13-14 éves korban)

Viszont ez csak az én véleményem:D ezek után, Te döntöd el, hogy egyes dolgokban egyetértesz e vagy sem:D (:

16/L

2010. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
még jó h szűz vok és az is akarok lenni egy darab ( jó hosszú darabig :D) Ezért is gondolkoztam el rajta mert a hétvégé akartam elmondni de ez igy eszembejutott és smot úgy en mtom.
2010. ápr. 30. 17:07
 8/14 anonim ***** válasza:

13 évesen még korai ennyivel idősebbel kezdeni! Egészen mást szeretne tőled, mint te tőle - főleg, ha már nem szűz.

Később viszont nem lesz gond, ha a fiú néhány évvel idősebb. Kicsit lassabban érnek.

2010. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már modnogatom magamnak egy idelye h várni várni..de oyln nehéz :( mert már egy éve tetszik és azóta mondom magamnak..:( de akk várok még egy évet vagy felet. :D

Mert az a baj velem h mér szeretnék igy "társat+ de ugy

2010. ápr. 30. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ennyi idős pasik lerántják a bugyit róla hidd el. Szerintem hagyd a fenébe.
2010. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!