Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan nők akik nem állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők akik nem állnak készen új párkapcsolatra (nem is akarnak inkább így mondom), miért randiznak? Miért rabolják az ember idejét?

Figyelt kérdés
Abszolút kivagyok az ilyen nőktől, a héten kettő alkalommal is kifogtam ilyet. Konkrétan teljesen úgy érzem az ilyen nők szórakozásból és kimondottan azért randiznak hogy ne kelljen egyedül kávézgatniuk-enniük valahol, meg elmondhassák bánatuk. Tegnap este egy 24 éves lánnyal randiztam, a kezdeti beszélgetés jó volt, aztán elkanyarodott (az ő akaratából én fel sem hoztam) az ex témára, elkezdte ecsetelni mennyire kihasználta, mennyire megalázta, és hogy menyire rosszul esett neki hogy szakított vele...és még mindig szereti valamilyen módon. Már könnyezett is....meg minden....és miután majdnem 1 órán át ezt hallgattam (lelki szemetese lettem) megköszönte hogy meghallgattam és búcsút intett....mondta majd beszélünk a közösségi oldalon. Manapság tényleg úgy érzem hogy a randiknak jórészt semmi értelme....

#nők ##randizniszar
2016. nov. 24. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, én nem akarom védeni a panaszkodókat, anno az exem (férfi) is így kezdte a randizásainkat, egy hónapig hallgattam, hogy így az exe, úgy az exe...

Aztán megelégeltem, és közöltem, hogy most már legyen kedves RÁM koncentrálni, mert én vagyok itt és nem az exe.

Neked is javaslom, hogy ha nem tetszik a téma, akkor jelezd egyértelműen, hátha észreveszi magát. Ha nem, akkor meg tökmindegy.

2016. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Időtöltés, egónövelés, hasonlók. Így érzik, hogy valaki figyel rájuk. Szimplán az első ilyen jelnél lépj le és kész. Felesleges rájuk időt pazarolni.
2016. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem állok készen egy párkapcsolatra, viszont így meg a drága pasik ezt csak kifogásnak gondolják a visszautasításra, meg hogy miért nem tudunk őszinték lenni és mondjuk meg hogy igazából ők csúnyák meg nem elég pénzesek izmosak stb... Bezzeg ha ők alfák lennének akkor ez meg az. Semmi nem jó.


Ugyanaz, mint amikor visszaírsz valakinek hogy bocsi nem és akkor rögtön kibukik milyen jó srác valójában a káromkodások tömkelegével, fenyegetésekkel. Aztán meg az lesz a baj ha nem írunk vissza.

2016. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!