Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találom meg a visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találom meg a visszahúzódó lányokat, akik arra várnak, hogy a szeretetüket rázúdítsák valakire, aki ugyanúgy szereti? 16/f

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 22:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Gratulálok :D Inkább hagyjuk.


16:08-as voltam.

2010. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

17:23: akkor ezek szerint még senkinek sem kellettem igazán?? Hát ha Neked van igazad az szomorú, ha nekem az se sokkal jobb, bár talán akkor még ég egy fél gyufaszál a Mariana árok alján.:)

23/f (16:28)

2010. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves 21:36-os! Nem mondtam, hogy nekem van igazam, csak saját példámból indultam ki. Nem szeretem ha valaki rámzúdítja a szeretetét elsőre. Szeretem én felderíteni az értékeit, a kis titkait.

Nem mondom, hogy ez volt a baj, mert vannak olyan lányok akiknek ez jön, be, csak sokkal jobban el tudom képzelni, hogy abból egy barátság lesz mint párkapcsolat.

Mindenesetre válaszodból ítélve nem voltak jó tapasztalataid, de akkor több sikert kívánok a továbbiakra!

Üdv:17:23

2010. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

17:23: írtam neked.

Üdv,

16:28

2010. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

szerintem nézzél jól körül...

vannak még ilyen lányok, de kihaló félben vagyunk (én ilyennek tartom magam)...

manapság a pláza cicaság a menő, ami szerintem gusztustalan:(

16l

2010. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
egyet értek. kevés az értékes lány.
2010. máj. 1. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!