Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért reagált ilyen agresszívan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált ilyen agresszívan?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel évek óta "barátok" vagyunk, más városban, így ritkán találkozunk, mégis napi szinten beszélünk és egymás legfőbb bizalmasai vagyunk. Régebben jeleztem neki, hogy nekem ez több, és lépni kellene, azt mondta, nem, maradjunk barátok, de szüksége van rám. Ő éppen akkor költözött másik városba. Én nem akartam vele jóban maradni, mégis így alakult, és még szorosabb lett a kapcsolat. Én randiztam, ismerkedtem másokkal, ő nem beszélt arról, hogy randizna, csak ha nagyon faggattam, de rosszul reagált, ha nekem volt valaki. Volt, hogy hívott magához, hogy aludjak ott, többször is. Egy pár hete azt éreztem, hogy minden végre szépen alakul, beszéltünk a távkapcsolatról elméletben, stb. Erre váratlanul közölte, hogy van valakije. Én elmondtam neki, hogy nem értem ezt az egészet, és hogy én vagy randizni szeretnék vele, mert em normális, ami csinálunk és barátnő mellett ezt nem csinálhatja, vagy elbúcsúzunk egymástól. Erre kiabálva és támadva reagált: hogy én miért akarom tönkretenni a boldogságát, és hogy ő nem akaratlagosan alakította ezt velem stbstb.


Szerintetek miért reagált ilyen dühösen? Én csak higgadtan elmondtam neki a gondomat, de meg sem akart érteni..


2016. nov. 22. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye már bocs. Ő nem akart kapcsolatot, de később azt akarta, hogy aludj nála, szexelj vele. Az persze zavarta, ha neked van valakid. Amikor meg ő talált valakit akkor meg takarodj. Egy igazi bunkó.
2016. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert te vagy a tartalék dugás, amikor nincs kit elővenni, és te ezt eddig eltűrted, most meg felrúgnád a legjobb b tervét, mivel valszeg a jelenlegi lányt sem veszi komolyan. De téged még annyiba se néz, mint őket.


Javaslom ne beszélj vele többet egyáltalán...

2016. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatot akart.

Talált magának mások nőt, már nem vagy neki innentől fontos.

Szar ügy, építsd le a gyökeret.

2016. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!