Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fájdalmas szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fájdalmas szakítás után mennyi idővel "érdemes" ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja szakítottam(30asF). Érzem, hogy nem vagyok még teljesen túl a dolgon. Valahol olvastam, hogy egy új kapcsolat tud segíteni a túllépni a dolgokon. Tegnap viszont rájöttem még nem vagyok kész az újra. Van körömbeli nő akivel pár hónapja időnként összefutok munkából hazafelé. Néha találkozik a tekintetünk. Tetszünk egymásnak, de eddig nem akartam semmit tőle. Egy hete viszont elgondolkodtam lehet ismerkednem kellene. Már tudatosan is kerestem a tekintetét. Vette a dolgot. Tegnap elég feltűnően odalépett a közelembe, várt hogy lépjek. Ott jöttem rá, hogy még erre nem vagyok kész. Nem léptem. Úgy láttam szarul esik neki. Bánom a dolgot, mert tetszik és valószínű leírtam magam, de ez még korai. Vagy ennek ellenére bele kellene menni? Tényleg segíthet egy új kapcsolat?
2016. nov. 11. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem az segít túllépni, ha beszélgetsz új emberekkel. ez lehet egy számodra érdekes nő is. nem kell beleugrani, siettetni, de miért ne találkozhatnátok?


a kapcsolat az más. én most érzem, hogy a korábbi kapcsolataim miatt bizalmatlan vagyok azzal, aki most van mellettem. ezen viszont nem tudom, az idő segített-e volna, ha várok még. most legalább van motiváció, hogy rendbe tegyem a fejem.


a szakítás és az új kapcsolat közt amúgy fél év telt el.

2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap
2016. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

EGy új kapcsolat csak az érzést pótolja, tehát érzelmileg kihasználnád a másikat. Csak azért hogy legyen valakid, nem érdemes.


Ha már majdnem 100%-ba túl vagy rajta, jó gondolsz rá, de nem érzel már semmit az ex iránt, akkor lehet kezdeni kifele nyitni. 2 hónap szerintem nem sok idő, bár nem tudom milyen érzelmek voltak a kapcsolatba. Én 1 éve egyedül vagyok, jó ismerkedek, de még a fejembe van az ex...


28f

2016. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


1, Igen, de ha nővel ismerkedem abból valószínű több lesz mint beszélgetés. Még gondolkodom a dolgon Magamba fordulni sem szeretnék, szóval alapvetően jó ötletnek tartom a nyitást.


3, Nem akarnék senkit kihasználni. Arra gondoltam talán a felejtés is könnyebben menne, ha ismerkednék.

2016. nov. 11. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!